Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwona

Mam 46 lat i jestem w ciazy

Polecane posty

Gość Iwona

Są tu jakieś mamy w tym wieku? Muszę przyznać ze ciaza bardzo mnie zaskoczyła. Nie mieliśmy z mężem dotychczas dzieci. Nie wiem czy mam skakać z radości i bać się, mam takie mieszane uczucia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza
2 minuty temu, Gość Iwona napisał:

Są tu jakieś mamy w tym wieku? Muszę przyznać ze ciaza bardzo mnie zaskoczyła. Nie mieliśmy z mężem dotychczas dzieci. Nie wiem czy mam skakać z radości i bać się, mam takie mieszane uczucia. 

Na stronie ovufriend jest watek dla matek po 35 roku zycia, takze dla takich po 40stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Idź na bellybestfriend.pl 🙂 tam są mamy w różnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
Przed chwilą, Gość iza napisał:

Na stronie ovufriend jest watek dla matek po 35 roku zycia, takze dla takich po 40stce.

Na ovu są staraczki a ciężarne na bellybestfriend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza
9 minut temu, Gość Mama napisał:

Na ovu są staraczki a ciężarne na bellybestfriend

Tak, zgadza sie, ale to jeden portal, takze jak ktos wejdzie na ovufriend to sobie zobaczy od razu ze jest i bellybestfriend.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Dzięki za popdpowiedzi. Mam tyle myśli w głowie ze nawet sama nie wiem jak mam się czuć. To cud ze jestem w ciazy ale z drugiej strony jestem tak przyzwyczajona do obecnego życia ze as się boje jak to będzie wszystko wyglądało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Gość Iwona napisał:

Dzięki za popdpowiedzi. Mam tyle myśli w głowie ze nawet sama nie wiem jak mam się czuć. To cud ze jestem w ciazy ale z drugiej strony jestem tak przyzwyczajona do obecnego życia ze as się boje jak to będzie wszystko wyglądało 

Będziesz bardzo szczęśliwa! Dzieci są błogosławieństwo. Powodzenia i szczęśliwego porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mum
52 minuty temu, Gość iza napisał:

Tak, zgadza sie, ale to jeden portal, takze jak ktos wejdzie na ovufriend to sobie zobaczy od razu ze jest i bellybestfriend.

 

Tak ja to wiem i ty to wiesz, ale ona jest starsza i może nie ogarnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot

Tak nie ogarnie bo ma 46 lat a to trzeba mieć z 15 jak ty, żeby takie .../ety wypisywać, lepiej ci, że dowalilam komuś z wiekiem? Jakim trzeba być ...e żeby nie mieć za grosz kultury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli to cud, to się ciesz. Widocznie tak miało być. Fakt, wywróci to twoje życie do góry nogami, nerwów też sporo zjesz, ale jak już jest, to się po prostu kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To moze byc szok.  Jednak z tego co piszesz to nie jest to jakis wyjatkowo niemile widziany prezent of losu tylko po prostu potrzebujesz czasu na wchloniecie i przyjecie do siebie tego.  Pomysl, ze kobiety ogarniaja dzieci na calym swiecie i daja roady, w roznych warunkach i w roznym wieku wiec Ty napewno rowniez dasz rade.  Zycze latwej ciazy i zdrowego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Kobieto powiem Ci tak. Jeśli Ci się przytrafiło zaliczyć wpadkę w wieku 46 lat, to spójrz na to z tej strony, że to świadczy o Waszym zdrowiu to raz, a dwa, że ten mały ktoś będzie kimś wyjątkowym, być może jakiś geniusz, który zmieni świat, a wybrał sobie tak czas i takich dojrzałych rodziców, by go mądrze wychowali.

Ciesz się, nie martw się, takie sytuacje nie zdarzają się przypadkowo, w tym jest jakiś głebszy cel. To się dzieje po coś. To, że naturalnie zaszłaś w ciążę w tym wieku, gdy 30 latki miesiącami się starają i nic z tego nie wychodzi to cud i tak to traktuj kochana 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Gratuluję i zazdroszczę, pozytywnie oczywiscie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghjkl

Powinnaś się bardzo cieszyć. Skoro do tej pory nie miałaś dziecka, nie wyobrażam sobie żyć bez dzieci. Mam 42 lata i chcialabym szoste dziecko ale lekarz zabronił bo szostego ciecia moge nie przeżyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc bab

Współczuję. Dziecko to przede wszystkim obowiązki i zmęczenie. Na 5 lat musisz się pożegnać z własnym życiem. A potem dzieciak dorasta i pojawiają się jeszcze inne problemy. 

Na dzień dzisiejszy jestem matką 6l dziecka i spodziewam się drugiego (nieplanowane) moja opinia po latach ? Gdybym wiedziała to co wiem teraz... wolałabym nie mieć żadnego- chociaż staram się być najlepszą mamą jak potrafię,bo dzieci nie są niczemu winne. Chciałabym żeby czas szybko przeleciał i mieć te obowiązki juz z głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja nie, ale moje babcie obydwie mialy pozno dzieci 42 i 45 lat.  Rodzynki w oczach rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyui

Temat prowokacja bo autorka się więcej nie odezwała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mum
14 godzin temu, Gość Kot napisał:

Tak nie ogarnie bo ma 46 lat a to trzeba mieć z 15 jak ty, żeby takie .../ety wypisywać, lepiej ci, że dowalilam komuś z wiekiem? Jakim trzeba być ...e żeby nie mieć za grosz kultury. 

Moja teściowa nie ogarnia komputera a ma 47 lat także nie miałam nic złego na myśli. Napisałam to grzecznie możesz się ode mnie uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
4 minuty temu, Gość Mum napisał:

Moja teściowa nie ogarnia komputera a ma 47 lat także nie miałam nic złego na myśli. Napisałam to grzecznie możesz się ode mnie uczyć.

Jesteś tak samo głupia jak twoja teściowa, tyle, że ogarniasz komputer (przynajmniej pisanie na klawiaturze), patologio umysłowa. Pasujesz do rodziny głupiej teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza

No i co w tym niezwykłego ? Nie przeszłaś menopauzy, uprawiałaś seks bez zabezpieczenia (albo z jakimś nieskutecznym) z płodnym partnerem, to jesteś w ciąży. Gdzie tu szok ?

Dziwne to by było jakbyś zaszła po menopauzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Mum napisał:

Moja teściowa nie ogarnia komputera a ma 47 lat także nie miałam nic złego na myśli. Napisałam to grzecznie możesz się ode mnie uczyć.

A inni są profesorami po 60-tce, prowadzą zajęcia na uczelni, biorą udział w badaniach naukowych, dają korepetycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mum
21 minut temu, Gość xyz napisał:

Jesteś tak samo głupia jak twoja teściowa, tyle, że ogarniasz komputer (przynajmniej pisanie na klawiaturze), patologio umysłowa. Pasujesz do rodziny głupiej teściowej.

Ja przynajmniej wiem, że ovu i belly to nie to samo 🙂 warto uprawiać jakiś sport lub.pic melisę żeby pogodzić się z niepowodzeniami życiowymi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
2 minuty temu, Gość Mum napisał:

Ja przynajmniej wiem, że ovu i belly to nie to samo 🙂 warto uprawiać jakiś sport lub.pic melisę żeby pogodzić się z niepowodzeniami życiowymi pozdrawiam

Teściowej to powiedz, temu tłukowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mum

Nie muszę bo teściowa ma szacunek do innych i kulturę osobistą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
3 godziny temu, Gość zuza napisał:

No i co w tym niezwykłego ? Nie przeszłaś menopauzy, uprawiałaś seks bez zabezpieczenia (albo z jakimś nieskutecznym) z płodnym partnerem, to jesteś w ciąży. Gdzie tu szok ?

Dziwne to by było jakbyś zaszła po menopauzie.

Widzę ze już wszystko wiesz z góry. Właśnie jest dokładnie odwrotnie niż napisałas. Mój partner mial zawsze 1% ruchliwych plemników, ja mam tylko jeden jajowod, wiec to raczej jest dla nas szok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hccj
3 godziny temu, Gość Iwona napisał:

Widzę ze już wszystko wiesz z góry. Właśnie jest dokładnie odwrotnie niż napisałas. Mój partner mial zawsze 1% ruchliwych plemników, ja mam tylko jeden jajowod, wiec to raczej jest dla nas szok. 

To trzeba było to napisać na początku a dajesz ludziom post do domysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Co wy gadacie dziecko w tym wieku to orka. Bedzie miała 50 lat i trzy letnie dziecko, weźcie sie kobiety opanujcie z tymi gadkami o cudzie. Życia nie znacie czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika
26 minut temu, Gość Figa napisał:

Co wy gadacie dziecko w tym wieku to orka. Bedzie miała 50 lat i trzy letnie dziecko, weźcie sie kobiety opanujcie z tymi gadkami o cudzie. Życia nie znacie czy co? 

To ty nie znasz skoro nie dociera do ciebie, że jak sie uprawia seks bez zabezpieczenia będąc w wieku ROZRODCZYM, to można zajść w ciążę. No i co, że będzie miała 50 lat i 4 letnie dziecko? 50tka to starość już ? Może statystycznie pożyć drugie tyle co ma, to jeszcze i wnuków od tego dzieciaka doczeka. Problem z doopy. A poza tym co jej proponujesz, usunąć ma ? Bo w ciąży już JEST !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 godzin temu, Gość Iwona napisał:

Widzę ze już wszystko wiesz z góry. Właśnie jest dokładnie odwrotnie niż napisałas. Mój partner mial zawsze 1% ruchliwych plemników, ja mam tylko jeden jajowod, wiec to raczej jest dla nas szok. 

To rzeczywiscie szanse byly bardzo male, ale wiadomo nie zerowe.  Niesamowite.  A jak partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
18 minut temu, Gość gosc napisał:

To rzeczywiscie szanse byly bardzo male, ale wiadomo nie zerowe.  Niesamowite.  A jak partner?

On się bardzo cieszy chociaż na początku nie chciał wierzyć. Ja szczerze mówiąc zaczęłam myśleć ze to już jakieś pierwsze objawy menopauzy, bo zatrzymanie okresu, drażliwość itp . A później miałam umówiona cytologię wiec  tak czy inaczej musiałam isc do ginekologa. Dla mnie to cud, bo mieliśmy za sobą dwie nieudane próby in vitro, byłam pewna ze szanse są zerowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×