Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co byś zrobiła gdybyś chciała mieć dziecko a Twój partner nie?

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

jak w temacie

Poprostku tkwiła by w tym związku bez przyszłości nie mając wyjścia. Zajmowałaby się psem lub kotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możecie

Zaadaptować  małego  Kajtka  takie  dzieci  z bidula  też  czekają  na rodziców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Poprostku tkwiła by w tym związku bez przyszłości nie mając wyjścia. Zajmowałaby się psem lub kotem.

A dlaczego bys sie nie rozstala?😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedziała, że mój facet nie chce mieć dzieci, odeszłabym od niego, ale mój mnie nie poinformował o tym właśnie z tego powodu, że bał się iż go zostawię. 

Nie ma szans na szczęśliwy związek jeśli macie inne zdanie w tak ważnej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, ula_lala napisał:

Gdybym wiedziała, że mój facet nie chce mieć dzieci, odeszłabym od niego, ale mój mnie nie poinformował o tym właśnie z tego powodu, że bał się iż go zostawię. 

Nie ma szans na szczęśliwy związek jeśli macie inne zdanie w tak ważnej sprawie.

Ale teraz już cię poinformował? To teraz go nie zostawisz? Skoro mówisz że jeśli para nie zgadza się w takiej ważnej kwestii to nie ma szans na szczęśliwy związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jest taka kwestia że kompromis wyklucza calkowicie. Pozostaje zmiana partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ale teraz już cię poinformował? To teraz go nie zostawisz? Skoro mówisz że jeśli para nie zgadza się w takiej ważnej kwestii to nie ma szans na szczęśliwy związek?

Poinformował mnie kiedy powiedziałam mu, że jestem w ciąży. Potem namawiał na aborcję, a potem porzucił. Nie mam z nim kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Postawiłabym mu warunek: jeżeli on nie chce mieć dziecka to albo pozwoli mi na dziecko z kimś innym (cóż, skoro on nie chce być ojcem) i nawet nie żądałabym wtedy aby przepisał na siebie dziecko. Albo ja odchodzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to w nim byłabym zakochana i to z nim chciałabym spedzic zycie, dziecko to taki dodatek,który nie musi być i nie jest konieczny. Po co te dzieci, tylko się drą, ciągle chorują i czegoś chcą i biją, zawracają głowę i nie można się relaksować przy nich .Wychodzi na to, że to ja nie chciałabym dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie , życie jest nowelą,

Życie , życie jest nowelą, 
której nigdy nie masz dosyć 
Wczoraj biały, biały welon 
Jutro białe, białe włosy 

Życie , życie jest nowelą 
Co wciąga jak rzeka 
Chciałbyś dziś znać przyszłość 
Lecz musisz poczekać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
31 minut temu, ula_lala napisał:

Poinformował mnie kiedy powiedziałam mu, że jestem w ciąży. Potem namawiał na aborcję, a potem porzucił. Nie mam z nim kontaktu.

A jak to sie stalo, ze zaszlas w ciaze? Bo chyba, skoro nie chcial, to nie staraliscie sie o dziecko? Dziecko bylo przez Ciebie planowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A jak to sie stalo, ze zaszlas w ciaze? Bo chyba, skoro nie chcial, to nie staraliscie sie o dziecko? Dziecko bylo przez Ciebie planowane?

Jak zaszłam w ciążę? Kurcze, a skąd się dzieci biorą? 

Uprawialiśmy seks bez zabezpieczeń. Wiedział co robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, ula_lala napisał:

Jak zaszłam w ciążę? Kurcze, a skąd się dzieci biorą? 

Uprawialiśmy seks bez zabezpieczeń. Wiedział co robi. 

Uprawial seks, mimo, ze sam nie stosowal prezerwatyw i wiedzial, ze ty tez nie stosujesz antykoncepcji, mimo, zr nie chcial miec dzieci?😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×