Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renata

prezent na komunie

Polecane posty

Gość renata

Czy uważacie ze podarowanie dziecku w prezencie na komunie  voucher na przejażdżkę sportowym samochodem po torze będzie ok?  Nie mam pomysł a kasy nie chce dawać ,chce zeby cos przeżył fajnego 🙂   mali chłopcy równiez lubią szybkie samochody wie c powinien byc zadowolony 🙂 i koledzy będą zazdrościć  🙂 🙂 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wittelge

Hm no nie wiem szczerze mówiąc... to w sumie zależy jaki ma charakter. Ja np. mojemu dzieciakowi kupuję czytnik - bo bardzo dużo czyta, a szkoda mi patrzeć jak nosi te ciężkie książki w plecaku i jak zasuwa non stop do biblioteki. Więc kupuję mu taki od inkbooka, prime hd plus abonament legimi w którym będzie miał milion ksiązek do czytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola25

Najlepiej spróbować (jeśli to możliwe) zorientować się czego może potrzebować. Czytnik jest fajnym pomysłem; połączy przyjemnie z pożytecznym. Sprawdziła bym tylko bardziej renomowany marki jak np. Kinlde Paperwhite 4 który jest np. w sferisie. Ma w sobie podświetlenie które umożliwia czytanie w nocy i po zmroku.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość renata napisał:

mali chłopcy równiez lubią szybkie samochody wie c powinien byc zadowolony 🙂 i koledzy będą zazdrościć

Nie wszyscy, więc lepiej podpytaj dyskretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dada

Ja swojemu chrześniakowi zamówiłam teraz konsolę na stronie bestcena - oni mają bardzo dobre ceny i w ogole spory wybór jesli chodzi o elektronikę a to chyba najlepszy prezent dla dzieciaków teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja też stawiam na rower. Dzieciak dostanie porządny sprzęt i będzie miał co robić poza gapieniem się w telefon 😉 A żeby mu go nie skradli, bo wiadomo jak to dzieci, nei zawsze upilnują swoich rzeczy, to dodałam do roweru lokalizator notione, żeby w razie czego móc go namierzyć. I jestem spokojniejsza, że moje wydane pieniądze nie pójdą w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×