Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fscsa

dlaczego media tak grillują tę Meghan Markle? A Kate nie. sytuacja przypomina stosunek rodziny mojego męża do mnie a do innej synowej. Smutne.

Polecane posty

Gość fscsa

ja jestem jak ta Meghan, wiem co czuje. Starsza synowa ma kasę, ma uczone osoby w rodzinie, wychowała się w stolicy.

Ja wychowałam się na wsi, do miasta przyjechałam dopiero na studia, nie mam wujka profesora, matki z kasą. Zawsze byłam źle traktowana przez moją teściową. Rodzina męża niby obie nas średniawo traktowała ale ja jednak miałam gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W dupie miej swoją teściową, tak jak ona Ciebie tak Ty ja traktuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Ludzie zaxwyczaj sa milsi tam gdzie maja korzysci lub wobec lepszych osib jakby mialo im cos skapnac. Brakuje tego szacunku po prostu dla drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Ggg napisał:

Ludzie zaxwyczaj sa milsi tam gdzie maja korzysci lub wobec lepszych osib jakby mialo im cos skapnac. Brakuje tego szacunku po prostu dla drugiej osoby.

masz rację, moja teściowa do tamtej synowej się przymilała, bo tamta ma majątki i własny samochód, którym teściowa chciała by ją wszędzie podwozić. to by się zgadzało. Nawet kiedyś powiedziałam teściowej w oczy, że wiem, że tak jest. Niech wie, że nie jestem upośledzona i dobrze widzę, co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

masz rację, moja teściowa do tamtej synowej się przymilała, bo tamta ma majątki i własny samochód, którym teściowa chciała by ją wszędzie podwozić. to by się zgadzało. Nawet kiedyś powiedziałam teściowej w oczy, że wiem, że tak jest. Niech wie, że nie jestem upośledzona i dobrze widzę, co jest grane.

Niestety teraz ludzie sa interesowni.

Moi tesciowie to tez takie pasozyty. Tylko im dac bo im sie nalezy. Kiedys jak jezdzilismy tam z mezem to zawozilismy ciasta, potem prawie pironilam i mialam duzo lezec i uwazac na siebie. Ciasta skonczyly im sie. To mi dupe obrobili ze maz im nie zawozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos
3 godziny temu, Gość fscsa napisał:

ja jestem jak ta Meghan, wiem co czuje. Starsza synowa ma kasę, ma uczone osoby w rodzinie, wychowała się w stolicy.

Ja wychowałam się na wsi, do miasta przyjechałam dopiero na studia, nie mam wujka profesora, matki z kasą. Zawsze byłam źle traktowana przez moją teściową. Rodzina męża niby obie nas średniawo traktowała ale ja jednak miałam gorzej.

Meghan nie ma gorzej, nie pamiętasz co media wyprawiały z Katie-Waitie? 

A czy ty masz gorzej to też wątpię, zwykle ludzie którzy narzekają że mają najgorzej po prostu lubią się trochę poużalać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×