Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczera

mobbing w pracy

Polecane posty

Gość szczera

drążę temat mobbingu, czytam cudze historie i wychodzi jeden obraz: złośliwy zespół uwziął się na kimś, WSZYSCY to widzą, ale nie zareagują w strachu przed "grupą trzymającą władzę", że i oni zostaną ofiarami mobbingu/ostracyzmu. O ile to ma sens w przypadku szeregowych pracowników o tyle nie potrafię zrozumieć dlaczego team leaderzy/managerowie widzą i wiedzą co się dzieje a mimo to nie reagują. boją się własnych podwładnych? po co wymagają w regulaminach poszanowania współpracowników, kultury, rzetelności profesjonalizmu skoro potem i tak przymykają na to oczy i przyzwalają biurowym psychopatom na niszczenie atmosfery i niewinnych ludzi? może odezwie się jakiś szef team leader? miałam dowody na mobbing wobec mnie w byłej firmie, dostarczyłam managerce i HRom - zamietli to pod dywan, a zamiast otrzymać wsparcie i pomoc, odwrócili kota ogonem i zaczęli wmawiać mnie winę za wszystko. odeszłam w końcu z firmy bo już nie wytrzymywałam, na koniec mój własny team leader, który do końca szedł w zaparte że to JA mam się zmienić i że ze mną jest coś nie tak powiedział "dobrze że odchodzisz bo widzisz że co byś nie zrobiła i tak by była twoja wina", podobnie hrka mi powiedziała "zrobili sobie z Ciebie kozła ofiarnego". po co takie zakłamanie? nie można zdyscyplinować czy pozbyć się pracowników którzy znęcają się nad innymi? odeszłam z tamtej firmy, niedługo potem słyszałam od kolegów, że atmosfera dalej tam jest struta i że znaleźli sobie nową ofiarę, nową pracownicę. dlaczego nie można tego syfu naprawić tylko niszczy się kolejne osoby? proszę o odpowiedź HRa, team leadera albo jakiegoś managera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metropolia

Zachciało wam się głupim babom "karier"to teraz macie. Trzeba było dzieci wychowywać i być gospodyniami domowymi i żonami jak wasze babki i wszystko by było dobrze. A tak, palma wam odbija, niepotrzebne stresy itp. Na co wam to? Aby kilka papierków dostać na koniec miesiąca i kupić szminke i jakieś szmaty? DURNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnichoo

No niestety, dobrze platne praca ktore zazwyczaj wykonywali mezczyzni czesto takie sa - to jest jeden z powodow przez ktore sa lepiej platne (pracodawcy nie robia tego z dobroci serca), wyjatkiem sa zawody oparte na ponadprzecietnej kompetencji ale to nie jest mozliwosc otwarta dla wszystkich...

Teraz, niektore panny wymyslily sobie ze chca sluzyc w armi, na lini frontu. Tragedia wisi w powietrzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×