Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jajko Pisanka

Lubicie koncerty i festiwale?

Polecane posty

Gość Slawolw

Mam 44 lat jestem dopiero co po rozwodzie (moja była żona przezywa drugą młodość u boku nowego partnera), dwoje dzieci już na studiach i zastanawiam się czy nie poszaleć trochę jak za młodych lat 😄 W końcu kto mi broni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawolw
8 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Nikt, szalej! Szkoda, że tak późno

Późno bo uwierzyłem w bajkę p.t. " Dorosłe życie " 🙂  Ale i tak wątpię by te festiwale były tak dojechane jak te w mojej młodości. Pamiętam jak w Jarocinie miałem na głowie Irokeza, teraz to raczej bym był bardziej stonowany 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wina festiwali tylko Twojego braku irokeza 😛 Sama parę lat temu miałam irokeza, a na ostatnim festiwalu turlałam się z górki bo nie chciało mi się chodzić 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawolw
6 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

No to nie wina festiwali tylko Twojego braku irokeza 😛 Sama parę lat temu miałam irokeza, a na ostatnim festiwalu turlałam się z górki bo nie chciało mi się chodzić 😛

Czym innym jest noszenie irokeza w dzisiejszych czas a czym innym za moich młodych lat, uwierz mi 🙂 Teraz młodzież jest zapatrzona w iPhone ,wtedy festiwal to był taki mikrokosmos, inny świat do którego się wchodziło i robiło totalne jazdy jakich sobie nie wyobrażasz, ci wasi patostreamerzy to wysiadają przy tym co się działo w Jarocinie  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każde pokolenie tak myśli 🙂

 

Ja nie będę opisywać jazd na festiwalach na których byłam niedawno, bo pewnie się część jeszcze nie przedawniła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×