Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak mam znaleźć dziewczynę? Poważnie pytam

Polecane posty

Gość Onnn

Ale się uśmiałem......

Zwykły normalny facet koło 30 który jest introwertykiem, nie ma przyjaciół i nie wychodzi do klubów i barów......to raczej zwykły i normalny nie jesteś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Equinox napisał:

Autorze, w mojej klasie w liceum mieliśmy totalnie nieśmiałego chłopaka, który urodą wybitnie nie grzeszył. On wstydził się rozmawiać z dziewczynami. Dziewczyny unikały obecności z nim sam na sam gdyż on był małomówny, a pozostawiony sam na sam z dziewczyną kompletnie go zatykało więc w takim momencie dochodziło do niezręcznej ciszy gdy tylko dziewczyna przestawała mówić. Nie był w stanie podtrzymać rozmowy.  On miał kompleksy związane z tą swoją nieśmiałością i z tego powodu bywał złośliwy. Dość często stosował w rozmowach mechanizm obronny w postaci projekcji przypisując innym nieakceptowane u siebie cechy. W naszej klasie on się trochę wyrobił. Początkowo unikał imprez z tańcami. Nie przychodził na 18 tki mimo,iż był zapraszany. W końcu się przełamał. Zaczął tańczyć z dziewczynami na imprezach. To był wielki sukces. 

Autorze, wyobraź sobie, że ten dzikus i brzydal , który będąc w szkole średniej nie miał żadnych szans na to aby związać się z jakąkolwiek dziewczyną, kilka lat po maturze poznał dziewczynę, która zakochała się w nim. Wzięli ślub. Nie mam pojęcia w jakich okolicznościach oni się poznali gdyż on zerwał po szkole wszelkie kontakty z koleżankami i kolegami z klasy. To jednak nie jest tu istotne. Ważne jest to, że znalazł swoją drugą połówkę. Autorze, uważam, że nie jesteś od niego gorszy. Skoro taki dziwoląg znalazł partnerkę życiową, to Ty tym bardziej powinieneś spotkać swoją drugą połówkę, która zapewne gdzieś tam kręci się koło Ciebie w pobliżu. 

No niezła historia go chociaż gdzieś na jakieś imprezy czy 18stki zapraszali a ja mimo że też jetem nieśmiały i próbowałem coś zmienić to nikt mnie nigdy na 18tke nie zaprosił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swat

Zajrzyj do wątku "Samotnośc" i umów się z Kasia89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swat

Zajrzyj do wątku "Samotnośc" i umów się z Kasia89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swat

Zajrzyj do wątku "Samotnośc" i umów się z Kasia89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
1 godzinę temu, Gość Nicki napisał:

Portale w wiekszosci to go.wno tak jak piszesz, szczegolnie te "erotyczne" portale. Szkoda czasu aczkolwiek moj kumpel spiknal sie z laska na sympatii i teraz sa razem.

A nieprawda, teraz na portalach można poznać wielu ludzi, w tym atrakcyjnych czy ciekawych (fakt, że szukają tam głównie seksu ale ja też nie szukam związku i należę do atrakcyjnych osób). Można się dobrze zabawić, jak komuś znudziło się życie dotychczasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość chętna na łysola napisał:

i się wyjaśniło,czemuś samotna łysa pało, boś .....ny charakter

No właśnie, tylko napisałem że jesteś niekulturalna a tu już od razu wyzwiska i zwalanie mojej samotności na charakter, tak jakbyś mogła mnie poznać po kilku krótkich wypowiedziach. Takie właśnie są kobiety w tym kraju - same od siebie nic nie dać a tylko wymagać i żeby je podziwiać i im potakiwać na każdym kroku, bez możliwości nawet delikatnego sprzeciwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość chętna na łysola napisał:

i się wyjaśniło,czemuś samotna łysa pało, boś .....ny charakter

No właśnie, tylko napisałem że jesteś niekulturalna a tu już od razu wyzwiska i zwalanie mojej samotności na charakter, tak jakbyś mogła mnie poznać po kilku krótkich wypowiedziach. Takie właśnie są kobiety w tym kraju - same od siebie nic nie dać a tylko wymagać i żeby je podziwiać i im potakiwać na każdym kroku, bez możliwości nawet delikatnego sprzeciwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Dziwne że w wieku 30 lat masz tak małe powodzenie. Przecież facet w tym wieku powinien podobać sie i rówieśnicom jak i młodszym a i niektóre starsze sę połaszą. Ja mam tyle samo i wygladam przeciętnie a na fotka.pl co druga odpisuje. Z kilkoma udało mi się juz nawet umówić. Jedna 7lat młodsza. Zwykły facet?  Raczej brzydki muszisz być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Zwykły normalny facet bez problemu znajdzie zwykła normalną dziewczynę zwłaszcza koło 30kiedy to kobiety same próbują czasem brać inicjatywę. Widzę to po sobie. Tylko że ja jak przystało na zwykłego normalnego faceta o przeciętnym wyglądzie jestem też w miarę rozmowny, mam jakiś tam znajomych i wychodzę od czasu do czasu gdzieś na miasto. Ty jesteś aspołecznym dziwakiem i pewnie tak wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wostok92 napisał:

nawet coś robiłem w tym kierunku.

3 godziny temu, Wostok92 napisał:

chciałem mieć dziewczynę

Od zawsze broniłam się przed tym i nie chciałam, a i tak zdarzyło mi się polec😉 Morał? Chcenie nie ma nic do rzeczy🙃

Wydaje mi się, że miłości nie szuka się, to ona znajdzie Ciebie. Żyj jak lubisz, przebywaj gdzie lubisz i spędzaj czas na tym co sprawia Ci przyjemność, a w  końcu kogoś poznasz. 

3 godziny temu, Wostok92 napisał:

Byłem do tego stopnia przybity

Nie zniechęcaj się. Wiesz co minimalizuje poznanie kogoś wartościowego? Zgorzknienie ze zniechęceniem i desperacja. Wystrzegaj się tego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Gorzej jak to jest kafeteria.

Może też tu kogoś pozna, kto wie. Nigdy nie wiadomo😉 Uważam, że zamykanie się w czterech ścianach to chyba najgorsze co można zrobić. Widzę mnostwo facetów, którzy normalnie żyją. Mam ulubioną knajpę, jest przy trasie rowerowej. Mnóstwo facetów wpada zjeść i wypić piwo, albo zwyczajnie posiedzieć. Są sami. Widzę facetów bez towarzystwa na szlakach górskich i w wielu innych miejscach. Samotnych kobiet natomiast widzę bardzo mało, bo samej jest trudniej. Macie większe pole do popisu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×