Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna

Szukam kobiet, które będą rodzić w Krakowie

Polecane posty

Gość Joanna

Drogie mamy,

Jestem mamą trójki dzieci będę otwierać działalność jako profesjonalny fotograf. W związku z tym buduję swoje portfolio i mam przeogromną prośbę do mam, które zamierzają rodzić w KRAKOWIE.  Ponieważ moim "konikiem" jest reportaż/dokument bardzo chciałabym na tym właśnie zbudować swoją działalność. Czy znajdę tu na tyle odważne mamy by wpuściły mnie na porodówkę z aparatem? Wiem, że pewnie pukacie się w czoło, że to poroniony pomysł ale spokojnie - nie będę robić niczego co sprawiłoby Wam dyskomfort. Nie muszę być podczas samej właściwej "akcji" - mogę przyjechać na godzinę lub dwie gdy na samym początku jeszcze jest "nuda" i za wiele się nie dzieje i potem wrócić na chociaż pół godziny gdy jest ten wspaniały moment "skóra do skóry".

Sama teraz ogromnie żałuję, że nie mam takiej pamiątki, bo uwierzcie mi - to są jedyne w swoim rodzaju emocje i wiele rzeczy po latach zapomina się, a czasami nawet nie jest się świadomym (np nie widziało się pierwszej reakcji ojca na widok swojego dziecka, bo ten stał gdzieś z tyłu).

Będę wdzięczna chociaż za merytoryczną i kulturalną dyskusję 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Nie ma żadnej chętnej przyszłej mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna

Znowu przypominam się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×