Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kankaka

Po jakim czasie chcialyscie pójść z chłopakiem do łóżka?

Polecane posty

Gość Kankaka

Mam 19 lat i pierwszego chłopaka. Zawsze byłam dzikuska i nie dawałam się nikomu dotknąć, moja rodzina też jest bardzo wierzaca i zawsze mi wmawiali, że seks to zło. Ja taką nie jestem, tylko zastanawiam sie czemu mój chłopak nie pociąga mnie w sensie tak fizycznie. Czy ja mam w podświadomości jakaś blokadę, czy to nie ten chłopak, czy jakaś aseksualna jestem? Moje koleżanki np. Chodzą na pierwszej randce do łóżka nawet. A ja się stresuje bardzo tym, nawet pocałunkiem, nie czuje napięcia seksualnego tylko stres. Świetnie się dogadujemy, tylko nie wiem co z ta sfera seksualna będzie. Ogólnie to masturbuje się dość często, podkochiwałam się często w jakichś chłopakach i masturbował się np. myśląc o nich. A teraz zaczęłam się martwić, czy ja nie jestem jakaś aseksualna, czy to jest lęk i stres przed tym bo niedoświadczona jestem. Czy ten chłopak mnie nie pociąga? Czy może lęk przed bliskością? Co myślicie? Naprawdę zaczynam odczuwać lęk jak chce mnie przytulić czy coś. W domu w dzieciństwie nikt mnie nigdy nie przytulał, nie było żadnej bliskości, może to z tego wynikać? I co ja mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×