Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pysia2609

Ciąża

Polecane posty

Witam . Mam pytanie odnośnie ciąży.  Ostatnią miesiączke miałam 24 marca cykl trwa 28 dni okres mam 7 dni kochałam się ze swoim partnerem 7 kwietnia jakie są szanse na zajście w ciąże? 😊 z góry dziękuję za odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara27

Ech brzmi jak zadanie maturalne z biologii 🙂  Ale obawiam się, że test ciążowy wykonany według instrukcji da Tobie jedyne wiarygodne źródło odpowiedzi. Może wypróbuj sobie Cyclotest MyWay komputer cyklu ma 2 tryby : planowania ciąży oraz antykoncepcji bez hormonów, Ty wybierasz tryb i jesteś spokojna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Kochana, jak nie wiesz czy są szanse to kup sobie tester afrodyta i potem sprawdzasz czy jesteś plodna czy nie i jak bardzo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta890

Wszystko zależy czy dojrzała komórka jajowa "spotkała" się z plemnikiem, pamiętaj że plemniki są w stanie przetrwać w twoim ciele nawet do 5 dni, więc nawet współżyjąc kilka dni przed owulacją możesz zajść w ciążę, ale dokładnie możesz to wiedzieć monitorując cykle, ja podczas starań korzystałam z komputera cyklu myway, on to robił na podstawie wskaźników termiczno-objawowych. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×