Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośc 22

Lepsze oszukiwanie przyjaciółki czy prawda?

Polecane posty

Pracuję z mężem mojej przyjaciółki w jednym banku. Ostatnio przez przypadek usłyszałam jak rozmawiał z naszą wspólną koleżanką z pracy, z ich rozmowy wynikało jednoznacznie że spał z nią... Nie wiem co mam z tą wiedzą zrobić. Czy jej o tym powiedzieć, czy się nie wtrącać? Od kilku dni unikam przyjaciółki bo jakoś nie potrafię jej spojrzeć w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gośc 22 napisał:

Nie wiem co mam z tą wiedzą zrobić.

Wiedza bez możliwości przedstawienia materiału dowodowego, to żadna wiedza. Teoretycznie, gdybyś opisała tę sytuację przyjaciółce, ta mogłaby się od Ciebie zdystansować, a jej mąż oczywiście wszystkiego by się wyparł. Ty zostałabyś tą 'złą' i ostatecznie zepsułabyś sobie klimat i w życiu prywatnym i zawodowym. Także są dwie opcje. Albo przemilczysz i pozwolisz, by związek przyjaciółki toczył się swoim rytmem (jeśli już doszło do zdrady, ich relacje zapewne z czasem się pogorszą i przyjaciółka może chcieć się wyżalić). Albo delikatnie wybadasz, jak się przyjaciółce układa z mężem i w zależności tego, co usłyszysz, możesz zdecydować, czy wspomnieć o pogłoskach (neutralnie), które krążą w pracy. Nie przekonuj jej na siłę, jeśli nie będzie chciała o tym rozmawiać. Poza tym, znasz ją osobiście i możesz przewidzieć, jak ewentualnie zareagowałaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nenesh napisał:

Wiedza bez możliwości przedstawienia materiału dowodowego, to żadna wiedza. Teoretycznie, gdybyś opisała tę sytuację przyjaciółce, ta mogłaby się od Ciebie zdystansować, a jej mąż oczywiście wszystkiego by się wyparł. Ty zostałabyś tą 'złą' i ostatecznie zepsułabyś sobie klimat i w życiu prywatnym i zawodowym. Także są dwie opcje. Albo przemilczysz i pozwolisz, by związek przyjaciółki toczył się swoim rytmem (jeśli już doszło do zdrady, ich relacje zapewne z czasem się pogorszą i przyjaciółka może chcieć się wyżalić). Albo delikatnie wybadasz, jak się przyjaciółce układa z mężem i w zależności tego, co usłyszysz, możesz zdecydować, czy wspomnieć o pogłoskach (neutralnie), które krążą w pracy. Nie przekonuj jej na siłę, jeśli nie będzie chciała o tym rozmawiać. Poza tym, znasz ją osobiście i możesz przewidzieć, jak ewentualnie zareagowałaby.

Z mężem mają raczej dobre relacje, od pół roku są rodzicami, a teraz mąż namawia ją na drugiego bobasa, dlatego przez myśl by mi nie przeszło że ją zdradził. A jednak to zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×