Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka

szavka znikneła

Polecane posty

Gość jolka

jak w temacie, zniknęła z ig - ostatni post 30 marca. dwa tygodnie bez instastory. cos sie musialo stac.

moze jest w ciazy? dobrze jej zycze, bo zawsze ja lubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjddjdk

Niech ona lepiej usunie konto, niemadra awanturujaca sie i wiecznie nieszczesliwa baba :) takie jak ona nigdy szczesliwe nie beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek
Dnia 16.04.2019 o 22:24, Gość Jdjddjdk napisał:

Niech ona lepiej usunie konto, niemadra awanturujaca sie i wiecznie nieszczesliwa baba 🙂 takie jak ona nigdy szczesliwe nie beda

Z 3 lata o niej nie słyszałam, po wulgarnej z jej strony wymianie zdań na Instagramie 🤪 Jest mega zakłamana, niewiarygodna, chamska i nieszczęśliwa 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Ciekawe co z nią. Wczoraj dopiero zauważyłem jej brak na ig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksks

Mnie tylko zastanawia dlaczego ona taka nieszczęśliwa, niby ma wszystko, a jednak brak szczęścia od niej bije... to plus niesamowite znerwicowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezanka z Niemiec

Siema szavka, bo wiem, ze to czytasz! Finlandia po niemiecku pisze się przez dwa n - wypadałoby wiedzieć po 11 latach mieszkania w Niemczech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Ale takie słowa to słowa których nie używa się na co dzień. Powiedz to ludziom, którzy mówią polskim od urodzenia, a robią dużo gorsze błędy. 

 

PS zmieniła nazwę profilu na Ig, ale nie wiem, czemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Obejrzałam instasrory i już wiem, wiem też, czemu temat nagle odzyl. 

 

PS dzięki za pozdrowienia, Sylwia, nadal cię lubię i nadal dobrze życzę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żadna Twoja fanka

Masz rację Sylwia, szavką nie jesteś od dawna. Odkąd zniknęłaś z Youtube, albo pokazałaś swoje prawdziwe oblicze wrednej zołzy, albo taka dopiero się stałaś, po tym jak macierzyństwo dało Ci popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Żadna Twoja fanka napisał:

Masz rację Sylwia, szavką nie jesteś od dawna. Odkąd zniknęłaś z Youtube, albo pokazałaś swoje prawdziwe oblicze wrednej zołzy, albo taka dopiero się stałaś, po tym jak macierzyństwo dało Ci popalić.

Dlatego nie chce drugiego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

O moj boze... Dziewczyny ale WY jestescie durne.... Zostawcie Sylwie w spokoju. Jesli ona chce czegos (przestac nagrywac) to jest tylko jej sprawa a nie wasza. Zycze Wam( z calego serca) zajmowania sie waszym wlasnym zyciem! 

Sylwia jesli to czytasz to wiedz ze my nadal jestesmy z toba! Szanujemy, wspieramy i zawsze bedziemy z toba, chociazby na Instagramie. 

Kobiety powinny wspierac siebie nawzajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
5 godzin temu, Gość Kolezanka z Niemiec napisał:

Siema szavka, bo wiem, ze to czytasz! Finlandia po niemiecku pisze się przez dwa n - wypadałoby wiedzieć po 11 latach mieszkania w Niemczech :)

Wielka poliglotka :)  mnie za każdym razem śmieszy,  gdy wypowiada niemieckie albo angielskie słowa z takim überakcentem, to brzmi po prostu komicznie. Kasia Mecinski, która wychowała się w Stanach i ma prawdziwy akcent, mówiła kiedyś, że tego unika, bo nie chce brzmieć jak jakaś snobka, a tu światowa Sylwia z podlitewskiej dziury chce nam wszystkim pokazać, jak dobrze zna języki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak

Jak nazywa się na ig ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xzx
26 minut temu, Gość Jak napisał:

Jak nazywa się na ig ?

Magunia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punskas

Labas silvija! Skoro czytasz kafe, to mała sprawa: Rossmann czyta sie „roSman”, a nie „roZman”. Nie ma za co, skarbie. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Jak napisał:

Jak nazywa się na ig ?

sylvija_dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żadna Twoja fanka
6 godzin temu, Gość Kasia napisał:

O moj boze... Dziewczyny ale WY jestescie durne.... Zostawcie Sylwie w spokoju. Jesli ona chce czegos (przestac nagrywac) to jest tylko jej sprawa a nie wasza. Zycze Wam( z calego serca) zajmowania sie waszym wlasnym zyciem! 

Sylwia jesli to czytasz to wiedz ze my nadal jestesmy z toba! Szanujemy, wspieramy i zawsze bedziemy z toba, chociazby na Instagramie. 

Kobiety powinny wspierac siebie nawzajem...

Ty dopiero durna jesteś... I sama co tu robisz? Zamij się swoim życiem, zgodnie ze swoimi dobrymi radami i pisz w pierwszej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiadka z DE
14 godzin temu, Gość Kolezanka z Niemiec napisał:

Siema szavka, bo wiem, ze to czytasz! Finlandia po niemiecku pisze się przez dwa n - wypadałoby wiedzieć po 11 latach mieszkania w Niemczech 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiadka z DE

Dokładnie👍 ona po tylu latach nie potrafi poprawnie wysłowić się, poza tym opowiada o życiu w Niemczech głupoty, które nie są zgodne z prawdą i wiecznie agresywna z pretensjami do ludzi i życia. Ja nie wiem jak ten mąż z nią wytrzymuje? pewnie biedak musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exfanka

Ona nie radzi sobie z obecnością w sieci i to jest niestety przykry fakt. Moja teoria jest taka, że odeszła z yt przez nerwicę, po urodzeniu dziecka to się ewidentnie u niej nasiliło, mówiła o tym kilka razy... Stała się agresywna i bardzo negatywna, każdy jej post ma złośliwy wydźwięk - kupiłam za swoje więc mi nie piszcie itp.. Po co takie teksty? Jak ktoś jest złośliwy, to tym bardziej jej napisze, by jej zagrać na nosie. Dziewczyna pokazuje swoją prywatę w sieci i ma pretensje, że nie zawsze ludzie ją chwalą i się nad nią rozpływają. Jej instastories o strasznym hashimoto są absolutnie żenujące dla osób z poważniejszymi problemami zdrowotnymi. Szavka ma zaburzenia psychiczne, niestety i powinna zacząć robić z tym coś więcej niż uprawiać jogę, bo z wiekiem będzie tylko gorzej. Tyle ode mnie, kiedyś byłam fanką absolutną i wiele bym dała za tamtą pozytywną, pełną energii i iskry w oku Szavkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee
5 minut temu, Gość exfanka napisał:

Ona nie radzi sobie z obecnością w sieci i to jest niestety przykry fakt. Moja teoria jest taka, że odeszła z yt przez nerwicę, po urodzeniu dziecka to się ewidentnie u niej nasiliło, mówiła o tym kilka razy... Stała się agresywna i bardzo negatywna, każdy jej post ma złośliwy wydźwięk - kupiłam za swoje więc mi nie piszcie itp.. Po co takie teksty? Jak ktoś jest złośliwy, to tym bardziej jej napisze, by jej zagrać na nosie. Dziewczyna pokazuje swoją prywatę w sieci i ma pretensje, że nie zawsze ludzie ją chwalą i się nad nią rozpływają. Jej instastories o strasznym hashimoto są absolutnie żenujące dla osób z poważniejszymi problemami zdrowotnymi. Szavka ma zaburzenia psychiczne, niestety i powinna zacząć robić z tym coś więcej niż uprawiać jogę, bo z wiekiem będzie tylko gorzej. Tyle ode mnie, kiedyś byłam fanką absolutną i wiele bym dała za tamtą pozytywną, pełną energii i iskry w oku Szavkę. 

idz sie leczyc durna pin.do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
7 minut temu, Gość exfanka napisał:

Ona nie radzi sobie z obecnością w sieci i to jest niestety przykry fakt. Moja teoria jest taka, że odeszła z yt przez nerwicę, po urodzeniu dziecka to się ewidentnie u niej nasiliło, mówiła o tym kilka razy... Stała się agresywna i bardzo negatywna, każdy jej post ma złośliwy wydźwięk - kupiłam za swoje więc mi nie piszcie itp.. Po co takie teksty? Jak ktoś jest złośliwy, to tym bardziej jej napisze, by jej zagrać na nosie. Dziewczyna pokazuje swoją prywatę w sieci i ma pretensje, że nie zawsze ludzie ją chwalą i się nad nią rozpływają. Jej instastories o strasznym hashimoto są absolutnie żenujące dla osób z poważniejszymi problemami zdrowotnymi. Szavka ma zaburzenia psychiczne, niestety i powinna zacząć robić z tym coś więcej niż uprawiać jogę, bo z wiekiem będzie tylko gorzej. Tyle ode mnie, kiedyś byłam fanką absolutną i wiele bym dała za tamtą pozytywną, pełną energii i iskry w oku Szavkę.  

Chyba jakas slepa bylas. Ona zawsze byla znerwicowana i agresywna, tylko w filmikach skrzeczala. W komentarzach to byla gnida i zolza i to dobrych pare lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka
9 minut temu, Gość eeeee napisał:

idz sie leczyc durna pin.do

Hej szavko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsd

arunai to pantofel który lubi być bohaterem i ratować sylwię z róznych dram, a dram tam sporo :)))) plus łączy ich litwa i podobne pochodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee
12 minut temu, Gość dsd napisał:

arunai to pantofel który lubi być bohaterem i ratować sylwię z róznych dram, a dram tam sporo :)))) plus łączy ich litwa i podobne pochodzenie

juz nie podkrecaj sztucznie tematu, osmieszasz sie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee
18 minut temu, Gość Hejka napisał:

Hej szavko

Hej pin.do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obywatelka Punskasa
23 minuty temu, Gość Aga napisał:

Chyba jakas slepa bylas. Ona zawsze byla znerwicowana i agresywna, tylko w filmikach skrzeczala. W komentarzach to byla gnida i zolza i to dobrych pare lat temu.

W punkt! Na filmikach tylko grała taką pozytywną i radosną. To jej „dzieeen dobry” było na chama sztuczne. Na insta widać było jaką jest zołza. Nie zliczysz dram na stories. Agresja, brak opanowania i chamstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona ma wielkie szczęście,że trafiła na swojego męża. Chyba żaden inny facet by nie wytrzymał. Jest mocno niestabilna,ale myślę,że to hormony i Hashimoto. Też tak kiedyś miałam i pomogla mi joga,więc to dobra droga,tylko ze szavka wszystko robi po łebkach,szybko i bardzo powierzchownie. Ja chodzę na jogę do szkoły wiele lat, mój nauczyciel ma prawie 70lat, połowę życia spędził w Indiach i z naszej szkoły,żeby zostać nauczycielem,to musisz temu poświęcić 5 lat. Dopiero po 3 latach reguralnej praktyki jako uczeń możesz dostać patronat na dwa lata. To wielka odpowiedzialność, a ta po roku już chce uczyć jogi i namaste. No śmieszne to trochę,mam nadzieję,że przystanie na chwilę i złapie oddech. Przede wszystkim potrzebuje prawdziwego nauczyciela,który ją poprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×