Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Gorączką u dziecka 6 doba,miał ktoś tak?

Polecane posty

Gość Gosc

Moje dziecko gorączkuje już 6 dzień dwa razy byliśmy u lekarza,poza zapaleniem krtani,kaszlem i katarem nic nie stwierdził ale dał antybiotyk,bierzemy od soboty...poprawa jest mała,dziecko już tak nie kaszle ale gorączką cały czas powraca.W dzień jeszcze spoko bo do 37 ale w nocy nawet ponad 39.czy Wasze dzieci też miewają gorączkę tak długo?moje zawsze wysoko gorączkuje ale do trzech dni i koniec a tu już prawie tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaa

Hej  moja córka (3 lata) miała gorączkę tak ok 7 dni, w sensie za dnia ok 37, a le wieczorem potrafiło być i 41! stopni. Z tym że przy zapaleniu krtani dostaliśmy także inhalację sterydem wziewnym - super rozwiązał problem kaszlu, ale niestety antybiotyk też dostała. Dobrze byłoby wziąć skierowanie na oddział i zrobić badania z krwi, czy coś tam złego się nie dzieje. Teraz pełno wirusów - na które antybiotyk nie zadziała, więc najprawdopodobniej one odpowiadają za tak wysoką gorączkę. Moja rada zrobić badania i skonsultować ponownie z pediatrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hguyg

Ja bym tu nie siedziała tylko jechała do szpitala, 3 doby gorączki to jest max, a Ty masz dziecko gorączkujące prawie tydzień??? I to na antybiotyku? Po 3 dawce antybiotyku dziecko powinno być jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Owszem, całkiem niedawno. Gorączka przez osiem dni w okolicach 40 stopni, do tego w tym czasie dziecko praktycznie nic nie jadło. Byliśmy u lekarza trzy razy, ostatecznie stwierdzono szkarlatynę i podano antybiotyk, ale na wizycie kontrolnej inny lekarz stwierdził, że to nie była szkarlatyna.

Co w takiej sytuacji? Podawać dużo picia, być cierpliwym, zachęcać do odpoczynku. W skrajnych przypadkach Nurofen i paracetamol na zmianię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A może zrób morfologie. Naprawdę Wy tak spokojnie czekacie na kolejny dzień gorączki? Ja bym tak nie mogła. Idz bo to może być milion chorób, począwszy od wirusów, chorób zakaźnych po nowotwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×