Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskih

ankieta

Polecane posty

Gość ciekawskih

Panowie proponuję ankietę. Co najbardziej podnieca nas w kobietach? JA obstawiam osobiście duże piersi! może to być równie dobrze typ zachowania albo np rodzaj ubioru. Ciekawe co wygra. CZAS START:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość ciekawskih napisał:

Panowie proponuję ankietę. Co najbardziej podnieca nas w kobietach? JA obstawiam osobiście duże piersi! może to być równie dobrze typ zachowania albo np rodzaj ubioru. Ciekawe co wygra. CZAS START:-)

 

1 minutę temu, Gość gość napisał:

Pupa.

moja partnerka ma obie te rzeczy atrakcyjne... duże piersi dość jędrne piersi (zawsze miała fachowo dobrane staniki a to jest tu ważne)  i jędrną  okrągłą pupę i troszkę masywne uda (ale takie lubię)... ale jeszcze piękne niebieskie oczy, ładne usta i ciemne włosy ..... Jest jeszcze jedna rzecz bardzo ważna. Bardzo dobrze chodzi w szpilkach - umie, nie potyka się jak te, które zakładają je tylko do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskih

no to z tego co piszesz to  ideał🙂 zazdrościmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Endriu Domyslny napisał:

A ja tam nie wiem. Brak doświadczenia. Za to wiem jedno. Każda kobieta ma coś w sobie niepowtarzalnego i trzeba umieć to w niej odkryć i pokochać, jeżeli oczywiście na to pozwoli. 

fajnie piszesz .... ja też tak uważam.... masz rację, chociaż oczywiście nie da się pokochać wszystkich i jakiś wybór, ten pierwszy zwykle czynimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

Mam bardzo pojemne serce. To żart. Najczęściej kieruję się sercem a nie chu/jem, dlatego te ankiety trochę mnie śmieszą.

ja też ... ale czasami dawałem się skusić tygrysicom i na ogół wychodziłem na tym słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kufa Endriu jaki ty jesteś mądry. Szkoda że nie jesteś tak samo ogarnięty gdy co miesiąc płaczesz że od chodzisz z forum na zawsze i żeglarz wszystkich ze łzami w oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

żegnasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skoro nie widzisz w tym nic dziwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×