Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Honorata

Jestem Honoratą

Polecane posty

Gość Honorata

Ciśnie mnie na stolec z odbytnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durnie!

Podszyw! Prawdziwa Honorata dba o swoją reputację. Gdyby wiedziała, co tu o niej piszecie, od razu wytoczyłaby Wam proces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hora Rata
2 minuty temu, Gość Durnie! napisał:

Podszyw! Prawdziwa Honorata dba o swoją reputację. Gdyby wiedziała, co tu o niej piszecie, od razu wytoczyłaby Wam proces...

Proces którego tematem wiodącym bylby jej stolec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girun

Honoru ci brakuje stalkerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
14 minut temu, Gość Hora Rata napisał:

Proces którego tematem wiodącym bylby jej stolec 

Proces, którego tematem wiodącym byłoby Twoje IP. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hora Rata
5 minut temu, Gość ... napisał:

Proces, którego tematem wiodącym byłoby Twoje IP. 

Nie mam sobie nic do zarzucenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.
19 minut temu, Gość Durnie! napisał:

Podszyw! Prawdziwa Honorata dba o swoją reputację. Gdyby wiedziała, co tu o niej piszecie, od razu wytoczyłaby Wam proces...

ta, dba o swoją reputacje, dlatego pisze o swoich śmierdzących i spoconych girach w balerinkach. Nie rozśmieszaj mnie. Właśnie dlatego kafeteria to patologiczne forum, mnóstwo tu syfu i dziwnych ludzi, którzy ten syf tworzą, m.in pani honoratka, co zasrywa ten dział swoimi wynurzeniami o pierdołach, co włożyła, a czego nie, a czy jej stopy śmierdzą, bo ma je spocone, czy też nie.  Więc nie zdziwiłoby mnie to, że w końcu napisała, jak jej sranie wyszło. Niech sobie bloga założy lepiej, tam niech pisze do woli o takich bzdurach.

Jak to jest, że na innych forach jest poziom, a tu ciągle to samo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah
32 minuty temu, Gość Durnie! napisał:

Podszyw! Prawdziwa Honorata dba o swoją reputację. Gdyby wiedziała, co tu o niej piszecie, od razu wytoczyłaby Wam proces...

Dba o reputacje. W jaki sposob? Piszac co chwile w kontekscie erotycznym, dzis aktualnie o stopkach? I podkrecajac facetow ktorzy napaleni zakladaja co rusz to nowe watki typu "honoratko a zdjelas juz", "honoratko a powiedz jak zdjelas", rzyg. Myslalem, ze dobra reputacje sie jednak inaczej zdobywa. Ale co ja tam glupi wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co tu jesteś i po co to czytasz? Zakładasz wątek o sr*aniu i jeszcze masz czelność zarzucać forumowiczom brak poziomu. KWINTESENCJA HIPOKRYZJI. Jak się nie podoba zawsze możesz zmienić forum. Myślenie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Po co tu jesteś i po co to czytasz? Zakładasz wątek o sr*aniu i jeszcze masz czelność zarzucać forumowiczom brak poziomu. KWINTESENCJA HIPOKRYZJI. Jak się nie podoba zawsze możesz zmienić forum. Myślenie nie boli.

Panie kolego, ten wątek nie jest mój. A wszedłem, bo dziś połowa wątków dotyczy pani H., przez co te fajniejsze giną w gąszczu tego syfu i ciężej się dokopać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Ja. napisał:

Panie kolego, ten wątek nie jest mój. A wszedłem, bo dziś połowa wątków dotyczy pani H., przez co te fajniejsze giną w gąszczu tego syfu i ciężej się dokopać. 

Na 50 topiców na pierwszej stronie 2 są ze słynnym motywem Honoraty. W dodatku autor/ka tego wątku sama je podbijała pisząc o sr*aniu. Efekt uboczny strajku nauczycieli, dzieci się nudzą. Honorata to projekt tego forum znany od lat i od lat pojawiają się tu takie wątki. Nikogo ze stałych forumowiczów nie dziwią. Teraz protip dla hejterów, wystarczy je pominąć jeśli nie chcecie ich czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Na 50 topiców na pierwszej stronie 2 są ze słynnym motywem Honoraty. W dodatku autor/ka tego wątku sama je podbijała pisząc o sr*aniu. Efekt uboczny strajku nauczycieli, dzieci się nudzą. Honorata to projekt tego forum znany od lat i od lat pojawiają się tu takie wątki. Nikogo ze stałych forumowiczów nie dziwią. Teraz protip dla hejterów, wystarczy je pominąć jeśli nie chcecie ich czytać

Co to za projekt i co na ma celu? Jakiś głębszy sens? Z ciekawości i zdziwienia pytam, ale pytam serio. To tak jakby na środku drogi postawić kibel i powiedzieć kierowcom że to taki projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Ania napisał:

Co to za projekt i co na ma celu? Jakiś głębszy sens? Z ciekawości i zdziwienia pytam, ale pytam serio. To tak jakby na środku drogi postawić kibel i powiedzieć kierowcom że to taki projekt.

O to trzeba spytać autora MHF. Podejrzewam że chodzi o nabijanie postów i ruch na forum. Jako honorata pisze kilka osób to od razu widać bo różna stylistyka i długość postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak te tuman nie przestanie, sam zacznę podszywać się pod Honoratę. Dziecinne to, ale no słowo daję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal mi was

O boże. To start zbok wypisuje a honoratów tu dziesiątki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×