Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie moge

Skarbie...

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość gość' napisał:

Tak wie, że dom jest w sercu nic ponad to. To bardzo mądry mężczyzna.

ale to moje hasło a ja jestem kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Nie, na nic nie poleciał. To coś innego się stało. I to ja jestem przyczyną tego, że się zgubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość' napisał:

Nie, na nic nie poleciał. To coś innego się stało. I to ja jestem przyczyną tego, że się zgubił.

poleciał widziałam nagranie jak trzyma ją za uda i wystawia 5 z plusem wiecej dowodów mi nie trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość' napisał:

Nie, na nic nie poleciał. To coś innego się stało. I to ja jestem przyczyną tego, że się zgubił.

juz nigdy więcej mu nie zaufam,zranił mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takkkk.....

Tez dziś zwróciłam uwagę na księżyc ... Pomyślałam sobie o nocy jaką kiedyś spędziłam, leżąc na trampolinie z miłością mojego życia....kiedyś nad jeziorem też leżeliśmy i patrzelismy na gwiazdy... Czasami sama się z sobie śmieje.... Te gwiazdy oprócz muzyki to jedyne co może chociaż przez chwilę pomoc mi poczuć się jak wtedy... Często kiedy za kimś tęsknimy, zdarza się że patrzymy w gwiazdy i myślimy, czy On/Ona też je teraz widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

poleciał widziałam nagranie jak trzyma ją za uda i wystawia 5 z plusem wiecej dowodów mi nie trzeba!

nie jestem żadną przyczyną niech nie zwala na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Takkkk..... napisał:

Tez dziś zwróciłam uwagę na księżyc ... Pomyślałam sobie o nocy jaką kiedyś spędziłam, leżąc na trampolinie z miłością mojego życia....kiedyś nad jeziorem też leżeliśmy i patrzelismy na gwiazdy... Czasami sama się z sobie śmieje.... Te gwiazdy oprócz muzyki to jedyne co może chociaż przez chwilę pomoc mi poczuć się jak wtedy... Często kiedy za kimś tęsknimy, zdarza się że patrzymy w gwiazdy i myślimy, czy On/Ona też je teraz widzi.

jak mozna z kims leżeć na trampolinie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Oczywiście, że można leżeć na trampolinie tak jak i po niej skakać. I można skakać również z krawężnika przecież. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość' napisał:

Oczywiście, że można leżeć na trampolinie tak jak i po niej skakać. I można skakać również z krawężnika przecież. 

magda zdradzasz józka na działce? ta trampolina to prezent od rodziców józka  dla dzieci!,nie po to zebys sie kurfiła! na niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość' napisał:

Oczywiście, że można leżeć na trampolinie tak jak i po niej skakać. I można skakać również z krawężnika przecież. 

skakanie a lezenie z kimś to dwie zupełnie przeciwstawne i odrebne rzeczy nie idą one w parze ze sobą nigdy! i nigdy sie nie zdarzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co z tym twoim skarbem, uciekł;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

No wiesz, powiedziałam Józkowi, że nie daruję mu tej nocy. Jutrzejszej, bo jest Pełnia. I musi wrócić do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Wszystko jest możliwe. Wystarczy, że zamkniesz oczy i sobie wyobrazisz. Skakanie, leżenie a nawet szybowanie w przestworzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zamykam oczy tylko do spania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

To super. Bo ja mam oczy szeroko otwarte nawet kiedy śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość gość' napisał:

No wiesz, powiedziałam Józkowi, że nie daruję mu tej nocy. Jutrzejszej, bo jest Pełnia. I musi wrócić do domu.

pbrzydliwie go zdradzasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Cóż. Oko za oko zomb za zomb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość' napisał:

Cóż. Oko za oko zomb za zomb. 

jestes niemoralna józek nigdy by nie zdradził bo tak został wychowany a ty jestes zwykła ... nie dorastasz mu do pięt pod tym względem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Co Ty nie powiesz? To dlaczego nie może trafić do domu? Co? No, już prędko mi wytłumacz. Ach ten Juzef. Juzek nie daruję Ci tej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak w piosence,, pojawiasz się i znikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Kurde, masz rację. Myślisz, że jest mister of America? No weź nie załamuj mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Magda jestes zwykłą szmatą! tyle w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Mylisz się. Ty przyjdź lepiej jutro, to razem pooglądamy Pełnię. Wiesz, Juzek pewnie się nie odnajdzie a samemu łyso oglądać Łysego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość' napisał:

Mylisz się. Ty przyjdź lepiej jutro, to razem pooglądamy Pełnię. Wiesz, Juzek pewnie się nie odnajdzie a samemu łyso oglądać Łysego. 

samemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

No, samemu. Chyba nie będziesz sam oglądał Pełni. O ile jesteś płeć męska. Ja Ci potowarzyszę a i pogadamy, pośmiejemy się, opowiem Ci śmieszne historie. Będzie miło i sympatycznie. To co? Zgadasz się przyjść jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość' napisał:

No, samemu. Chyba nie będziesz sam oglądał Pełni. O ile jesteś płeć męska. Ja Ci potowarzyszę a i pogadamy, pośmiejemy się, opowiem Ci śmieszne historie. Będzie miło i sympatycznie. To co? Zgadasz się przyjść jutro?

dokąd?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Wszędzie Księżyc jest ten sam. Przyjdź w takie miejsce, żebyś dobrze widział. Dobranoc, do jutra tutaj. Pa, pa, pa całusów sto dwadzieścia dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak w piosence,, pojawiasz się i znikasz?

tak Wojtuś przecież wiesz ,zupełnie jak Ty to robię śliczny mój ...mister of America

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość' napisał:

Wszędzie Księżyc jest ten sam. Przyjdź w takie miejsce, żebyś dobrze widział. Dobranoc, do jutra tutaj. Pa, pa, pa całusów sto dwadzieścia dwa.

jestem kobietą ...ko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

A kobietą. To jeszcze lepiej. Urządzimy sobie kobiecy wieczór. Może przy winku? Wino, Pełnia i ploteczki. Hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×