Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaaaa

Kim dla niego jestem?

Polecane posty

Gość Jaaaa

Hejka, tak mnie naszło dziś na głupie rozważania 😊Spotkałam się wczoraj z facetem, do którego od ponad dwóch lat ciągnie mnie niesamowita chemia. Jest on kolega moich znajomych i na przestrzeni tych dwóch lat kilkakrotnie byliśmy razem na imprezach. Rok temu mieliśmy dość gorący, ale krotki romans, teraz znów zaczęliśmy się spotykać. I tak wczoraj zaczęliśmy sobie wspominać nasze wspólne imprezy. I on doskonale pamięta każda z imprez, z kim byłam, co robiłam,  z kim tanczylam. I tak się zastanawiam, czy to możliwe żeby facet pamiętał takie rzeczy na temat osoby która jest mu obojętna? Albo jest jedną z wielu? Niestety to typ podrywacza i z tego powodu zakończyłam tamten romans , gdy zdałam sobie sprawę że zaczynam się angażować. Co o tym myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj...

Może on być zwyczajnie spostrzegawczy i mieć dobra pamięć.  Został odrzucony więc może chce teraz ponownie Cię zdobyć by podreperowac swoje ego i się nieco pobawic. Podrywacz zawsze będzie podrywaczem. Bądź ostrożna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaa

Wiem że jego ego bardzo ucierpiało, ponieważ przez bardzo długi czas nie docieralo do niego ze to koniec. Zasypywal mnie wiadomościami, wymyślal przeróżne powody aby się spotkać, aż odpuścił gdy zaczęłam spotykać się z innym. Teraz, gdy jestem znow wolna odnowilismy kontakt, chociaz wiem że nie powinnam myśleć o nim na poważnie, mam do niego ogromną słabość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Jaaaa napisał:

Wiem że jego ego bardzo ucierpiało, ponieważ przez bardzo długi czas nie docieralo do niego ze to koniec. Zasypywal mnie wiadomościami, wymyślal przeróżne powody aby się spotkać, aż odpuścił gdy zaczęłam spotykać się z innym. Teraz, gdy jestem znow wolna odnowilismy kontakt, chociaz wiem że nie powinnam myśleć o nim na poważnie, mam do niego ogromną słabość. 

Lecisz jak ćma do ognia, on probuje właśnie podreperować sobie ego i chce mieć u Ciebie otwarta furtkę na seks w razie czego (pewnie ma takich kilka) i nie traktuje Cie poważnie, bo gdyby mu zalezalo mu dawno bylibyscie razem (a nie tylko romans). Tak, jesteś jedna z wielu, kobieciarze się nie zmieniają, miej honor i olej go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×