Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalaL

Mały brzuszek ciążowy w drugiej ciąży

Polecane posty

Gość MalaL

Mam pytanie odnośnie drugiej ciąży.

 

Czy rzeczywiście jest tak, że w dr. ciąży brzuszek pojawia się szybciej? Mam wrażenie, że u mnie jest identycznie jak w pierwszej a w zasadzie jestem 15 tydz. nawet go brak. Czy ktoras z Was tak miała? Czy dzieci rodziły się większe czy malutkie? I dlaczego w sumie tak jest, pomimo, że niby macica jest już rozciągnięta... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
28 minut temu, Gość MalaL napisał:

Mam pytanie odnośnie drugiej ciąży.

 

Czy rzeczywiście jest tak, że w dr. ciąży brzuszek pojawia się szybciej? Mam wrażenie, że u mnie jest identycznie jak w pierwszej a w zasadzie jestem 15 tydz. nawet go brak. Czy ktoras z Was tak miała? Czy dzieci rodziły się większe czy malutkie? I dlaczego w sumie tak jest, pomimo, że niby macica jest już rozciągnięta... Pozdrawiam

Po porodzie macica się obkurcza, więc nie jest rozciągnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaL

Mówiłam to w przenośni. Macica wiadomo, że się obkurcza ale mięśnie brzucha powinny być rozciągnięte więc i brzuch mógłby być szybciej widoczny. Zadałam pytanie powyżej do mam które miały podobna sytuację.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka

Ja jestem w drugiej ciąży i to bliźniaczej. Brzuch rosnie tak samo jak w pierwszej. Wszystko jest w porządku bo jestem pod opieka specjalistów. Nie stresuj się taka ...a bo zaszkodzisz dziecku. Takie masz geny i już ciesz się bo nie przytyjesz duzo i nie bedziesz miała rozstepow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mialam maly w pierwszej ciazy i maly w drugiej ( porownywalam zdjęcia bo dwojka dzieci z marca +/- 3 dni wiec porownanie dobre). Dzieci po 3800 kazde. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×