Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poila

Jak zapomnieć o nim?

Polecane posty

Gość Poila

Rozstałam się rok temu z chłopakiem. W sumie to zerwaliśmy całkiem kontakt, nie było miło, upokorzyl mnie na koniec... Czuję taka nienawiść do niego jak sobie to przypomnę, że nie mogę wytrzymać. Jakoś 3 miesiące temu myślałam, że zapomniałam o nim, ale spotkałam go przypadkiem, starałam się być dla niego miła, ale jak widziałam jaki on jest szczęśliwy, przedstawił mi swoją dziewczynę i powiedział, że to najcudowniejsza dziewczyna jaka poznał s życiu. Myślałam że go udusze. Później się popłakałam. Mam w głowie ciągle te fajne momenty z nim, a z drugiej strony potraktował mnie na koniec bardzo źle. Zachował się jak dupek i jeszcze to przypadkowe spotkanie po którym przeplakalam 3 dni. Nie chcę go więcej spotkać nigdy, a w głowie ciągle mi on wraca, ciągle tworzę jakieś scenariusze co mogłam powiedzieć, jak się mogłam zachować. Mam dość już.... Jak zapomnieć?? :( Nie wiedziałam,że potrafię czuć taka nienawiść do kogoś, nie wiem czy to dlatego że jestem zazdrosna o niego? Że wybrał ją, a mnie zostawił? Myślałam żeby się z nim spotkać i powiedzieć mu na spokojnie, jak się poczułam wtedy jak odszedł, bo po rozstaniu nie rozmawialiśmy. Nie po to żeby wrócił czy żeby wzbudzić litość, tylko żeby to wyrzucić z siebie, nie wiem 'oczyscic' się, może to by pomogło mi się pozbyć nienawiści .. Ale z drugiej strony chyba już trochę czasu minęło i boję się że upokorzyła bym się tylko, bo dla niego pewnie nic już nie znacze :/ co robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdecydowanie odradzam spotkanie z byłym i to z dwóch powodów, pierwszy to dasz mu zupełnie niepotrzebnie satysfakcję po co ma wiedzieć że cierpisz, a po drugie to powrócą wspomnienia a po co mają wracać. Każdy w swoim życiu przechodził jakiś zawód miłosny ale po dłużyszym lub krótszym czasie wszystko wracało do normy. Zaufaj starszej doświadczonej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×