Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apsikpasikapsik

Urodziłam 3 dni temu ludzie nie mają wyczucia za grosz

Polecane posty

Gość gosc
Dnia 20.04.2019 o 13:33, Gość gość napisał:

Oni przyjdą do dziecka, a nie do Ciebie, więc możesz zabraniać dziadkowi dostępu jedynie na kafe ;)

Puknij się w łeb. Dziecko nie jest dziadków i nie mają do niego żadnych praw. Autorka równie dobrze może całkowicie im zakazać kontaktów i NIC z tym nie będą mogli zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 godzin temu, Gość gość napisał:

Coś w tym jest. Święta w gronie rodzinnym? Nuda, citi brejka lepiej jak nowoczesne koleżanki z korpo radza. Na pogrzebie dziadka już mieszkanie dzielą w myślach.

Daj Pani spokój. Po porodzie córki mieszkaliśmy przez prawie dwa lata u TEŚCIÓW, czyli wg. kafe największej zakały kraju. Złoci ludzie. Było ciężko, bo i metraż mały, ale nie przyszło mi do głowy by nie wpuścić do pokoju gości. Byłam dumna, że każdy znalazł czas by pochylić się nad łóżeczkiem, zagadać, pochwalić. A powinnam siedzieć z wykrzywioną gębą jak doradzają kafeterianki, ot tak dla zasady.

No i widać kto najgłośniej krzyczy, że kobieta nie ma prawa nie przyjmować do SWOJEGO domu gości 3 dni po porodzie. Największa,niezaradna patola co kącikiem u teściów z dzieckiem mieszkała, teraz pewnie już lepiej i chociaż te wymarzone 60 metrów w bloku jest :D Sukces !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Współczuje

Autorko, serdecznie Ci współczuje. Nikt normalny nie zwala się z wizytami do matki świeżo po porodzie, jeżeli nie dostanie zaproszenia. Wpraszają się tylko dna intelektualne, których jak widać na kafe też nie brakuje. A do tej co pisała, że to nie koncert życzeń i autorka nie ma prawa decydować kto ją będzie odwiedzał i kiedy, powiem tylko tyle - lecz się. Menela też byś wpuściła, bo to nie koncert życzeń i trzeba utrzymywać dobre stosunki z otoczeniem ? No co, przecież nie jesteś dzikiem co tylko z mężem i dzieckiem będzie siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×