Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gxcj

Robię sobie sama krzywdę.. Pomocy!

Polecane posty

Gość Gxcj

Nie będę tu rozwodziła się nad moim problemem z trądzikiem, skrótowo napisze tylko, że zawsze miałam ładną cerę, nikt w mojej rodzinie też nie cierpiał z jej powodu, aż zaczęły mi się pojawiać pojedyncze niedoskonałości czasem było ich kilka, a ja dzielnie z nimi walczyłam, skutkiem czego mam brązowe plamy na czole (czy ktoś miał podobnie i orientuje się, ile one schodzą, ew jak można to przyspieszyć?). No ale wracając do tematu, robiłam sobie krzywdę, nie mogłam przestać. Ogarnęłam się, ale to nawraca - wczoraj mając pod blizna pryszcza zaczęłam go wyciskac, bo czułam, że męczy mnie on już z miesiąc i skoro wystaje ponad skórę, to pewnie się go raz dwa pozbęde i będę wyglądać lepoejy. Efekt? Mam na czole coś, co wygląda jak siniak. Nie da się tego niczym zakrycy, a a dodatku pod skórą mam wyczuwalne zgrubienie. Jutro jestem umówiona i nie chciałabym, żeby to tak wyglądało.. Czy kiedykolwiek się tego pozbęde? Jak zminimalizować ten siny kolor, przyspieszyć gojenie? Co prawda mam dzień, ale wierzę, że coś się da zrobić.. Żeby chociaż było odrobinę lepiej, bo naprawdę nie mogę na siebie patrzeć. Ostatnio też depilowałam wąsik i jak nigdy nie miałam podrażnienia, tak proszę, wyskoczyly mi trzy krostki i jedna czerwona plama. Jakiś tydzień temu - krostki się zmniejszyły, a ta plama urosła, boli mnie i wygląda tragicznie, w dodatku nie jest to zwykły pryszcz, tylko taka nietypowa bolaca krosta.. Błagam, doradźcie mi coś na te dwie niespodzianki - wiem, że mam je na własne życzenie, będę miała nauczkę na przyszłość, ale naprawdę chcę jutro dobrze wyglądać i potrzebuje pomocy.. Wiadomo, że się tego nie pozbęde, ale nie chce bardzo straszyć.. Nie znam się na tym, dlatego pilnie potrzebuję rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Plis pomocy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×