Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czemu ludzie się prostytuują, skoro ich to wpędza w depresję?

Polecane posty

Gość Gość

Zauważyłam ostatnio modę na tzw. sugar daddy. Czyli taka odświeżona forma sponsora. Dziewczyny znajdują sobie starszych facetów i dostają prezenty i pieniądze za powiedzmy wprost seks. Moja koleżanka ostatnio się tym szczyci. Dla mnie to trochę smutne, bo widzę, że się zmieniła. Niby mówi, że to jej styl życia, że tak jej odpowiada, chwali się tym w internecie. Ale przecież widzę, że poza tym jest bardzo smutna, często nie chce się jej wstać z łóżka, mówi, że nie chce się jej żyć, itp... Wydaje mi się zagubioną osobą, która w tej beznadziei po prostu stacza się jeszcze bardziej. Ale myślicie, że w głębi siebie potrzebuje pomocy, wsparcia, szacunku, miłości? Może nie ma super sytuacji finansowej, ale gdyby się wzięła do pracy, to byłoby ok... Najgorsze, że zdobywa poklask od młodych ludzi w internecie, którzy jednak nie muszę tego robić, a wydaje im się to fajne. Dla mnie to smutne, bo widzę jednak nieszczęśliwą osobę, która żeruje na tej uwadze z internetu, ale tak naprawde chyba sama uważa siebie za dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jakaś leniwa krowa dla której jedyny sposób na zarobienie pieniędzy to łykanie spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla kasy, sławy,  prężnej kariery. Kto dzisiaj robi karierę polityczną,  medialną? Masoneria i sataniści. Przystąpienie do nich to tez prostytucja, sprzedanie siebie za powyższe. Niektórzy zostają księżmi z tych samych powodów a bez wiary w Boga czy wychodzą za mąż/żenią bez miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prostytucja występuje w patologicznych rodzinach gdzie dziewczyna nie otrzymuje od rodziców zasad moralnych i nauk co można a czego nie można robić w życiu ,nie mylić z biednymi rodzinami bo są biedne rodziny a są  dobrze wychowane dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u leniwych krów które jedyne czym sie szczycą to wystawieniem dupy lub gęby do kuutasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytoswyne

bo od wieków baby lubia grac pokrzywdzone seksualnie, mimo ze wlasnie seksualnosc to zrodlo ich szczescia

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Prostytucja występuje w patologicznych rodzinach gdzie dziewczyna nie otrzymuje od rodziców zasad moralnych i nauk co można a czego nie można robić w życiu ,nie mylić z biednymi rodzinami bo są biedne rodziny a są  dobrze wychowane dzieci

piszesz głupoty do kwadratu, z prostytucją ma zwiazek kazda kobieta i trzeba być też niezle ślepym aby myśleć że prostytutka to tylko ta co jawnie bierze pieniadze w lape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kto cie tak mentalnie skrzywdził? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość babytoswyne napisał:

bo od wieków baby lubia grac pokrzywdzone seksualnie, mimo ze wlasnie seksualnosc to zrodlo ich szczescia

piszesz głupoty do kwadratu, z prostytucją ma zwiazek kazda kobieta i trzeba być też niezle ślepym aby myśleć że prostytutka to tylko ta co jawnie bierze pieniadze w lape

W takim razie każdy mężczyzna to alfons. Z tym że jeden ma rumunki z syslfilisem pod lasem a drugi ekskluzywne eskorty w stylu rzekomo zgwałconej przez Jarosława B. który nota bene wciąga równo co wiem ze sprawdzonego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytoswyne
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zauważyłam ostatnio modę na tzw. sugar daddy. Czyli taka odświeżona forma sponsora. Dziewczyny znajdują sobie starszych facetów i dostają prezenty i pieniądze za powiedzmy wprost seks. Moja koleżanka ostatnio się tym szczyci. Dla mnie to trochę smutne, bo widzę, że się zmieniła. Niby mówi, że to jej styl życia, że tak jej odpowiada, chwali się tym w internecie. Ale przecież widzę, że poza tym jest bardzo smutna, często nie chce się jej wstać z łóżka, mówi, że nie chce się jej żyć, itp... Wydaje mi się zagubioną osobą, która w tej beznadziei po prostu stacza się jeszcze bardziej.

wiesz właściwie to dobrze, chciałą sie zabawiac, niech ma smutne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytoswyne
6 minut temu, Gość Gość napisał:

W takim razie każdy mężczyzna to alfons. Z tym że jeden ma rumunki z syslfilisem pod lasem a drugi ekskluzywne eskorty w stylu rzekomo zgwałconej przez Jarosława B. który nota bene wciąga równo co wiem ze sprawdzonego źródła.

kto to jest alfons?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytoswyne
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kto cie tak mentalnie skrzywdził? 

mnie? a kto mial mnie skrzywdzisz ? tzw kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość babytoswyne napisał:

kto to jest alfons?

A kto to jest babaswyna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×