Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia

Jaki wózek jest renomowanej marki

Polecane posty

Gość Madzia

Jestem w 8 miesiącu pierwszej ciąży. Szukam aktualnie wózka, ale kompletnie nie znam marek wózków. Doradźcie mi jakąś markę dobrych jakościowo wózków z powiedzmy średniej półki. Od razu napiszę, że nie podobają mi się takie okrągłe wózki, które wyglądają jak jajko (Riko, Camarelo itp). Nie podoba mi się też ten słynny Bugaboo i kosmiczne wózki typu stokke. Myślałam, że może jakiś Cybex albo Mutsy. Doradźcie coś kobietki 🙂 cena... max ze 4 tys, więcej nie dam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Boogaboo,stokke

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mima xari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najpierw pomysl,  jaki wózek potrzebujesz. Mały po złożeniu,  czy duży i wygodny,ale ciężki  itp. Czy masz schody, duży bagażnik w aucie, czy chodniki, a moze w teren.   Potem pojedź do dużego sklepu z wózkami i pojezdzij,  obejrzyj na żywo. Mialam mutsy, teraz mam emmaljunge. Zależy, czego oczekujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam dubatti one, jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia

Polecam ekskluzywny wózek marki kolaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sghshsh

Baby jogger, Joie, Thule, Mamas&Papas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina malina

Jest też dużo fajnych wózkow z nizszej kategorii cenowej. Bexa, bebetto, el-jot, babyactive, espiro, babydesign. Wydaje mi sie , że ta cena wozka to zwykly szpan. U mnie na osiedlu wszyscy maja cybexy. Czarny albo ze skrzydlami albo w papugi. Nie ma innych wózkow.  Wydaje mi się,  że to zwykła moda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgoscgosc

Ja chciałam dużą gondolę bo dzidziuś duży. Duże koła bo mieszkam w domu obok miasta. Spacerówka mogła być ciężka bo nigdzie nosiła wózka nie będę. Kupiliśmy roan bass soft jestem baaaaardzo zadowolona 🙂 biały stelaz biało szara gondola i brązową rączka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola

Ja kupiłam wózek producenta vega z Częstochowy dobra cena za nowoczesny wózek z fajnymi rozwiązaniami technicznymi których nie spotkałam w innych polskich wózkach!Mogłam kupić już samą gondole ale zdecydowałam się na zestaw 3 w jednym! Polecam zajrzeć na Facebooku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Mutsy rewelacja, gdybym drugi raz rodziła, to 5 minut bym się nie zastanawiała nad wyborem wózka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko stokke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Jeśli ma być solidny to szukaj wśród ABC Design - bardzo wysoka jakość. Ja mam salse 4. Klasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabry

Nie kupiłabym innego wózka niż x-lander, miałam gondolę, teraz mam spacerówkę a dokupiłam jeszcze x-fly specjalnie na wyjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olia
11 godzin temu, Gość Monia napisał:

Jeśli ma być solidny to szukaj wśród ABC Design - bardzo wysoka jakość. Ja mam salse 4. Klasyka

z tym się zgodze w 100 procentach . jest elegancka . mi sie tez podoba to ze bardzo lekko sie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka

my kupiliśmy cybexa, bo akurat trafił się na fajnej promocji w sklep-tosia.eu, jest niesamowicie piękny i funkcjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uppa Baby Vista, jesteśmy baaaardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex

Jak dla mnie Cybexy są mega, nie za tanie, ale wzory, kolory i solidność wykonania są bezkonkurencyjne. W sklepie Tosia widziałam sporo na fajnych przecenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×