Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwa

Rząd strasznie potraktował nauczycieli

Polecane posty

Gość Gość

Bardzo dobrze napisane ja się pytam szanownych nauczycieli: ile to znaczy dla Was godnie zarabiać? 4tyś 5tyś? Dlaczego inni ludzie też po studiach żyją za 2tyś i nie krzyczą, że im mało? Czy oni nie zasługują na godne wynagrodzenie według Was? W d... wam się poprzewracało, a większość z was nic nie robi taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, StaryLewak napisał:

Żaden z nauczycieli nie wnioskował o zwiększenie wypłaty, tylko o zwiększenie wydatków na edukację więc nie na temat piszesz.

Tak ja tylko słyszę, że oni domagają się podwyżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
5 minut temu, StaryLewak napisał:

Forum jest publiczne, nie jest twoją własnością. Co do tego ćpania to wycofują, bardziej mi to na pijaństwo wygląda. Nie jestem twoim kolegą.

wrogiem też nie jesteś.... to z alkoholikiem się teraz w dyskusje wdajesz? dobre …..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie porównuj spadek do pomocy socjalnej państwa.

zasada jest ta sama...jak dasz jednemu to drugiemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość M.K napisał:

zasada jest ta sama...jak dasz jednemu to drugiemu nie?

Zasada a właściwie  rozsądek jest taki że bogate rodziny nie potrzebują dodatkowych pieniędzy oni mają sporo kasy, a poza tym to dlaczego w myśl tej zasady nie dać podwyżki nauczycielom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Zasada a właściwie  rozsądek jest taki że bogate rodziny nie potrzebują dodatkowych pieniędzy oni mają sporo kasy, a poza tym to dlaczego w myśl tej zasady nie dać podwyżki nauczycielom .

zasada ci się nie podoba, ale jak już może w twoim rozumowaniu przynieść zysk to ją chcesz stosować...…. widzisz ,ja mam jedno dziecko i sam jestem jedynakiem więc ta zasada mnie akurat nie dotyczy ale gdybym miał siostrę czy też brata to nie wyobrażam sobie aby moi rodzice dali mi wszystko bo jestem ,,alkoholikiem" jak tu zasugerował jeden z uczestników tego forum a dla braciszka takiego wała bo on ma już wszystko... to jest ten honor i cała reszta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość M.K napisał:

zasada ci się nie podoba, ale jak już może w twoim rozumowaniu przynieść zysk to ją chcesz stosować...…. widzisz ,ja mam jedno dziecko i sam jestem jedynakiem więc ta zasada mnie akurat nie dotyczy ale gdybym miał siostrę czy też brata to nie wyobrażam sobie aby moi rodzice dali mi wszystko bo jestem ,,alkoholikiem" jak tu zasugerował jeden z uczestników tego forum a dla braciszka takiego wała bo on ma już wszystko... to jest ten honor i cała reszta...

Absolutnie ale to absolutnie nie obchodzą mnie twoje  relacje rodzinne, a zasada jest taka że rząd musi dzielić kasę sprawiedliwie i dbać o najsłabszych i potrzebujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, StaryLewak napisał:

Stanowisko nauczyciela jako jednostki nie oznacza oficjalnego stanowiska całego protestu. Nauczyciel może uważać, że za to co robi powinien zarabić więcej i ma rację ale protest nie wnioskował o podwyższenie wypłat. Zwiększenie wydatków na edukację pozwoliłoby na zatrudnienie większej ilości personelu szkolnego tym samy odciążając obecnych juz nauczycieli. Matematyk zamiast obsługiwać dwie klasy, obsługiwałby jedną, bo byłby drugi w szkole. 

Pewnie niech zatrudnia jeszcze ze 3 żeby mieli jeszcze mniej do roboty i po jednej lekcji do domu. Każdy z nas chodził do szkoły i wie jak edukacja i praca niektórych nauczycieli wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
1 godzinę temu, StaryLewak napisał:

Człowieku, masz jakieś problemy ze sobą ewidentnie.

jakie problemy? to ty za mną biegasz po forum( w imię wolności) jak to zasugerowałeś ,   od narkomanów wyzywasz, z czego się wycofałeś potem, płaczków ,a na koniec alkoholików co myślałeś że puszczę to płazem bo jesteś anonimowy....przeproś i temat zakończymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Absolutnie ale to absolutnie nie obchodzą mnie twoje  relacje rodzinne, a zasada jest taka że rząd musi dzielić kasę sprawiedliwie i dbać o najsłabszych i potrzebujących.

nie ma dbać o wszystkich albo nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
50 minut temu, tramalukta666 napisał:

Bardzo słaba jest edukacja w tej Polsce naszej niestety!

czy słaba , trudno powiedzieć, ja uważam że nie ma wyszukiwania talentów w śród ludzi młodych a jak są a są zawsze to nacisk i tak jest kładziony na przedmioty ścisłe dopiero potem liczy się  reszta.....czasem za późno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
12 minut temu, StaryLewak napisał:

Nie jestem anonimowy i za nic nie będę przepraszał starego dziadygi mąciciela.

to masz pecha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
4 minuty temu, StaryLewak napisał:

Napisz mi jedno - kto nauczy twoje dziecko pisać jeśli nie nauczyciele.

napisałem ci-żegnam, pamiętasz? byłem grzeczny i miły, ale dobra zróbmy tak, ja z mojej strony jako ten ,,stary dziadyga" co można dopisać do kolejnych obelg, dam na luz a ty ze swojej strony zrób to samo i będzie kompromis....ciiiiiisza OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
3 minuty temu, StaryLewak napisał:

Zdanie w języku polskim zaczynamy dużą literą.

coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
Przed chwilą, StaryLewak napisał:

Całokształ jest porażający. Po zapoznaniu sie z twoimi postami czuję się głupszym człowiekiem.

to po co się zapoznajesz z moimi postami? szpiegowanie na wózku inwalidzkim siedzisz czy gwoździa połknąłeś i nie wiesz jak go wydalić? odwal się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
1 minutę temu, StaryLewak napisał:

Sądzę że to ty powinieneś się w końcu wylogować do rzeczywistości i zająć dzieckiem, albo poczytać jakąś książkę. Jakość językowa twoich postów wywołuje we mnie traumę i jest dowodem na to że edukacja w polsce ewidenite potrzebuje dofinansowania.

sądzenie zostaw dla sędziego, to ty powinieneś odpuścić i skoro uważasz się za inteligentnego. wolisz być butem czy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90 dni wolnego maja   korepetycji  maja  to drugie 1500  zł bez podatku 

teraz  dostana za strajk  zapomoge bez zwrotna  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, merkaba napisał:

90 dni wolnego maja   korepetycji  maja  to drugie 1500  zł bez podatku 

teraz  dostana za strajk  zapomoge bez zwrotna  

Korepetycje to nie praca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Korepetycje to nie praca 

nie to fucha po pracy płatna razy 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Iwa napisał:

Rząd strasznie traktuje nauczycieli. Nie ma dla nich żadnej uczciwej propozycji, Jednym słowem ma ich gdzieś. Moja siostra zaczęła pracę w szkole na stażu za 1500 zł a druga zaczyna teraz pracować jako pielęgniarka w dawnym szpitalu górniczym za 3400 zł. I gdzie tu słowa polityków że nauczyciele zarabiają tak dużo jak pielęgniarki. Teraz koleżanka pracująca na PKP mówi że dostanie podwyżkę za 3 miesiące 700 zł. a brat jako policjant dostał prawie 500 zł podwyżki. I gdzie tu uczciwość. Jestem za nauczycielami nie dajcie się. 

To tak samo jak  w wielu innych zawodach- staż za 1500-17000. Za 3400 jest praca nie staż. Pytanie ile za staż dostanie pielęgniarka. Uczciwej propozycji rządy, a nie tylko ten nie mają dla milionów pracujących, nie mieli dla  tych, którzy wyjechali z Polski po wejściu do UE. Nauczyciele nigdy nie popierali protestów innych grup zawodowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Korepetycje to nie praca 

A co może ''służba narodowi''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K

90 dni poprawek, takie poparcie 50% obywateli wspiera akcje ,,strajk" po 20 zł nazbieraliście dla każdego haha….. to dla dziecka chorego pani Jaworowicz potrafi w 3 dni nazbierać na operacje w USA a tu rudy z kolegami , koalicja po 20zł nazbierali.... chyba  się rodziny nauczycieli poskładały na ten żałosny cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
6 minut temu, Gość gość napisał:

A co może ''służba narodowi''

nie, Ku chwale Ojczyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
3 minuty temu, StaryLewak napisał:

Dobra, wracaj już na białoruś.

halo....możesz powtórzyć bo przerywa.....nic nie słycze halo,halo…...ku...%.a znowu coś przerwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luk.
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Rząd chce nauczycieli wziąć  głodem, nie liczy się z tą grupą społeczną gdyż nauczyciele są wykształceni i widzą łamanie prawa przez rząd więc na PiS głosować nie będą to dlatego kasy nie dostaną.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luk.

Ale ty pusty jesteś. Nauczyciele to banda pasożytów którzy za 4 godziny pracy chcieli by zarabiać może nawet 10 tysi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
3 minuty temu, Gość Luk. napisał:

Ale ty pusty jesteś. Nauczyciele to banda pasożytów którzy za 4 godziny pracy chcieli by zarabiać może nawet 10 tysi. 

tak go wykształcili, a na przerwach oglądał reklamy o strajku i głodzie … 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
11 minut temu, StaryLewak napisał:

Dobra, wracaj już na białoruś.

przerywa -rozłącz się oddzwonię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K

to napraw te łącze , bo mnie nie stać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×