Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Problem

Czy iść z tym do dyra ?Mój kolega nie chce się myć

Polecane posty

Gość Problem

Poprosiłem kolege z klasy aby mył się chociaż raz w tygodniu a on do tej pory się nie umył . Pamietam , jak na rozpoczęcie roku przyszedł w dresie i bluzie . Strasznie mu smierdza stopy a włosy sa tak sztywne , ze przypominają tluste ,sztywne siano . Kiedy powiedziałem mu , zeby ściął sobie te loki to zaczął mnie wyzywać i na mnie krzyczał. Chodzimy razem od września do jednej klasy i nauczyciele nic jeszcze do tej pory nie zrobili. Dobrze wiedza , ze ma problemy z zapachem . Kiedy M ( tak ma na imię ) stanął koło mnie na przerwie to myślałem ze padnę ze smrodu . Poczułem  pot i kupę z jego koszulki . Dodam ze on jej w ogóle nie zmienia i ćwiczy w tej samej koszulce na wf . Zaczęły się upały a on nie chce się nawet przebierać . Raz nosił tę sama koszulkę przez dwa tygodnie . CZEMU ON TO ROBI ? O spodniach już nie wspomnę . W upał przyszedł w grubych szarych dresach a po wf jak w nich koło mnie usiadł w ławce to przez 45 minut siedziałem w bezdechu . Praktycznie nie oddychałem ... Zapach był tak straszny , ze trudno mi go opisać . Kiedy zaprosiłem go do siebie do domu to zostawił po sobie brudny kibel , nie umył talerza jak zjadł , tylko rzucił go gdzieś w kąt . A jak ściągnął buty ... Przy tym była jeszcze moja mama i na pewno to czuła . Narobił mi wstydu !!!!! Skarpetki miał dziurawe a dresy te same , w których ćwiczył na wf . Co on z sobą robi ? Taki ładny chłopak a robi z siebie meliniarza ... Mysle , ze może on mieć depresje . Nie obcina paznokci , ma za nimi kupe brudu a rece czarne jak smoła . Ja się z nim jeszcze witam ... 

Zawsze , po każdej lekcji jak on wychodzi z klasy to uczniowie i nauczyciele otwierają po nim okna . Nauczyciele kupili nawet dezodorant. Najgorsze jest to , ze do tej pory jeszcze z nim nie porozmawiali . Wszyscy uczniowie czuja smród i nawet nie chcą przychodzić do szkoły a on dalej się nie myje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Info

Sanepid ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuski

Uuuu smród 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to nic nie da, u nas dyrektorom też śmierdzą nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smród
3 minuty temu, Gość gość napisał:

to nic nie da, u nas dyrektorom też śmierdzą nogi

On mówił ze myje się co 12 dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huk

Powiedz mu że jest śmierdzielem i cwelem😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lama

Mówiłem mu ze mu smierdza kopyta i włosy XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaciagnij go do siebie do wanny i umyj porządnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smród w gaciach
1 godzinę temu, Gość Lama napisał:

Mówiłem mu ze mu smierdza kopyta i włosy XD 

A tyłek ? Ten to dopiero musi śmierdzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEN
8 godzin temu, Gość Smród w gaciach napisał:

A tyłek ? Ten to dopiero musi śmierdzieć!

Już sobie to wyobrażam jak przez dresy czułem XD Jak ściągnął przy mnie buty ......A chłopak naprawdę ładny tylko robi z siebie bezdomnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajęczyna

Miał pajęczynę we włosach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość KEN napisał:

Już sobie to wyobrażam jak przez dresy czułem XD Jak ściągnął przy mnie buty ......A chłopak naprawdę ładny tylko robi z siebie bezdomnego

Ładny czy brzydki myć się musi jak wychodzi do ludzi. Jeden i drugi śmierdzi tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajeczyna
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ładny czy brzydki myć się musi jak wychodzi do ludzi. Jeden i drugi śmierdzi tak samo.

A smród robi się coraz gorszy a on ma naście lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapachy

Dresy materiał bawełna + zboża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smród w gaciach

Ciekawe czy chłopak się już umył ? Jak myślicie ? Zastanawia mnie to, że Autor nie może znieść jego smrodu a zaprasza go do siebie do mieszkania. Jak siądzie takim smierdzącym tyłkiem na kanapie to ją przesmrodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagazowany
8 minut temu, Gość Smród w gaciach napisał:

Ciekawe czy chłopak się już umył ? Jak myślicie ? Zastanawia mnie to, że Autor nie może znieść jego smrodu a zaprasza go do siebie do mieszkania. Jak siądzie takim smierdzącym tyłkiem na kanapie to ją przesmrodzi!

Tymi dresami .... On jest stylowcem hip hopowcem ubiera wielkie dresy i nimi smrodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smród w gaciach
24 minuty temu, Gość Zagazowany napisał:

Tymi dresami .... On jest stylowcem hip hopowcem ubiera wielkie dresy i nimi smrodzi 

No dresy nieprane, tyłek niemyty. I taki siądzie na kanapie a potem kanapa do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dresy hip hop

On jest z dzielnicy brudu....  Tam Sa same kamienice.  Dresy mu śmierdzą w kroku a kaptur spocony .... On mi przypomina lila xana z ubioru i twarzy 😇 Ciekawe jakie ma paznokcie u stop jak u rąk ma czarne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgniłe skarpetki
Przed chwilą, Gość Smród w gaciach napisał:

No dresy nieprane, tyłek niemyty. I taki siądzie na kanapie a potem kanapa do wymiany.

Ten chlopak ma 167-168 CM i wazy 56 . Ma ułamany ząb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smród w gaciach
23 godziny temu, Gość Zgniłe skarpetki napisał:

Ten chlopak ma 167-168 CM i wazy 56 . Ma ułamany ząb 

Skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezdomny facet
1 minutę temu, Gość Smród w gaciach napisał:

Skąd wiesz?

To mój kolega i widzę go fizycznie , nawet wiem ze jest z biednego domu ( mieszka w kamienicy węglowej ) zwęglony , poniemiecki budynek a dzielnica gangsterska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeeee

I czujesz czyjś pot 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezdomny

yyyyy pijak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijak

Yyyy pijak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×