Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona098

Co o tym myśleć?

Polecane posty

Gość Zagubiona098

Witajcie mam taki problem i proszę o radę.Dlaczego mężczyzna nagle wycofuje się z związku?Układało nam się dobrze nie było między nami kłótni.Mimo to on z dnia na dzień przestał się odzywać.Nie dzwoni nie odpisuje na moje wiadomości.Nic mu nie zrobiłam i nie wiem co mam o tym myśleć.Czy w tak perfidny sposób ze mną zerwał?Bez przyczyny bez wyjaśnienia?Byliśmy ze sobą 7 miesięcy.Możliwe że kogoś poznał?Czy po prostu potrzebuje paru dni samotności?Mam też milczeć nie dzwonić nie pisać całkiem odpuścić i czekać aż sam się odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Informacja taka: Człowiek, który ignoruje innych, nie dając znaku życia, pomijając nieszczęśliwe zdarzenie, nie myśli o nas w sposób poważny. Napisanie krótkiego zdania zajmuje do dziesięciu sekund. Wykonanie połączenia mniej. Wniosek? Nie tracimy energii na ludźmi, którzy mają nas tam gdzie słońce niedochodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem facet albo ma coś z deklem albo się czegoś przestraszył.Może za bardzo naciskałaś na niego.Dziwna sytuacja skoro milczy nie odp i nie dzwoni.Możliwe że po prostu ma Cię w dupie i w taki sposób okazał Ci to.Olej go szkoda czasu na palanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperados18

Olać fiuta.Tak zachowują się gówniarze.Pewnie młody szczawik który mieszka z mamusią i tatusiem autko za ich pieniądze  pełno kumpli dookoła imprezki w głowie.Daj spokój z nim.Stać Cie na więcej głowa do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miły33

Znam podobny przypadek.Mój kumpel od pewnego czasu spotykał się z pewną dziewczyną.Od początku powiedział nam że to rozwódka z dzieckiem.Dziewczyna w sumie spoko ładna zgrabna inteligentna i pracowita.Nie jej wina że spotkała w życiu ...e i wyszla za niego zapłacić mąż ale mniejsza o to.Układalo im się nawet spoko widać że się zakochał zaangażował często o niej opowiadał.Rodzice trochę mieli pretensje że taką poznał ale nie wtracali się jego wybór.I nagle chłopak coś się zmienił.Odsunął się od niej.Nie dzwoni nie jeździ do niej.Szkoda mi dziewczyny bo w sumie nic mu nie zrobila a on zapytany co jest stwierdził że sam nie wie czego chce.Niby ją kocha.Moim zdaniem daj mu czas moze tak jak moj kumpel sam nie wie czego chce niech przemysli sobie to i tamto jak za 2-3 tyg się nie odezwie olej go.Szkoda czasu na takiego ...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×