Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Papinka

Rodzina się czepia że mam "lepsze życie" (?!) - przykre...

Polecane posty

Gość Papinka

Może zacznę od ogólnego nakreślenia sytuacji: niedługo skończę 24 lata, niedawno skończyłam studia i znalazłam dobrą pracę -kokosów nie zarabiam, ale jak na to że nigdy wcześniej nie pracowałam (oprócz prac sezonowych) i jestem świeżo po studiach to jestem bardzo zadowolona. Od roku mam narzeczonego, ogólnie z zakompleksionego i chorobliwie nieśmiałego "brzydkiego kaczątka" wyszła przyzwoita kaczka 😉 Łabędziem cóż, nie jestem i zdaję sobię sprawę że nigdy nie będę, ale mogę śmiało powiedzieć że...lubię siebie.

Ale do rzeczy. Mam dwie kuzynki - jedna rówieśniczka, druga rok starsza. Typowe imprezowiczki, wiecznie najpiękniejsze, wianuszek adoratorów, szkoła była beee (jedna okej, po zawodówce, a druga nie zdała matury, teraz robi podobno jakieś kursy) więc wcześnie zaczęły się wagary, imprezy, alko, jakaś maryśka... I tak na przestrzeni czasu obie panny zaciążyły, na szczęście ze swoimi ówczesnymi facetami. Jedna miała 18, druga 20 lat. Ostatnio odbył się ślub starszej kuzynki, bo dziecko już duże, drugie w drodze i "co ludzie powiedzo?" (dla wyjaśnienia dodam, że pochodzimy ze wsi ;)). Otóż wybrałam się na wesele - sama, bo zaproszenie było bez os towarzyszącej . Z dziewczynami nie miałam przez lata kontaktu, ale po jakimś czasie zobaczyły mnie, podbiły i gadka-szmatka, co tam, jak tam, i nagle jedna z nich wypaliła z oburzeniem że jestem biedna bo co ja o życiu wiem, jak całą młodość zmarnowałam na studia, nawet męża nie znalazłam (najwyraźniej nie wiedziały o moim narzeczonym, ale w sumie wie tylko najbliższa rodzina - tzn. brat i rodzice, więc jakoś mnie to nie zdziwiło) i coś co zszokowało mnie najbardziej- że jestem "cnotką niewydymką" (sic!), bo to że w tym wieku nie mam dziecka to jest jakieś nienormalne i jakbym uprawiała seks tobym już dziecko miała i że teraz mogę się wywyższać i uważać że mam lepsze życie od nich (?!) bo jestem wykształciuchem bez zobowiązań, a tak w ogóle na pewno jestem lesbijką bo jestem brzydka i nikt mnie nie chce!

Naprawdę w tych czasach nie spodziewałam się takiego ciemnogrodu! Szczególnie wśród młodych dziewczyn 😞 (narzeczony śmiał się chyba z godzinę gdy mu to opowiedziałam ale zwyczajnie było mi przykro. Nie rozumiem, po co być takim złośliwym...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania87

Dziewczyno olej te dzbany, jesteś rozsądna, pewnie kłuje je fakt że układasz sobie życie normalnym tokiem (ślub-dziecko). Za parę lat to Ty będziesz się z nich śmiała z mężem i malutkim dzieciaczkiem a one już pewnie dawno będą po rozwodzie, ewentualnie urobione po łokcie maDki polki z trójką bądź czwórką dzieci i leniwym mężem. Każdy ma swój wybór. Niczego nie żałuj! Pozdrawiam. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkikuhhwy

polki głupie kuhhhhhwy

żal komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×