Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikt

Kiedy życie jest nic nie warte.....

Polecane posty

Gość Nikt

Moje życie jest nic nie warte...Nie widzę w nim najmniejszego sensu.Dlaczego ludzie zabierają innym nadzieje niszczą człowieka i nie mają nawet z tego powodu wyrzutów sumienia😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli ktoś ma nadzieję to znaczy ze sam sobie ja zrobił więc pretensje do kogokolwiek że ja zabiera jest dziecinna próba obarczenia go odpowiedzialnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel

Zawsze trzeba mieć nadzieję.Dopoki jest zycie jest nadzieja.Czasami trafiamy na nie odpowiednich ludzi🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czasem nie ma nadziei. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona lapka
28 minut temu, Gość Nikt napisał:

Moje życie jest nic nie warte...Nie widzę w nim najmniejszego sensu.Dlaczego ludzie zabierają innym nadzieje niszczą człowieka i nie mają nawet z tego powodu wyrzutów sumienia😔

unikaj toksycznych, życie to dżungla, ale myśle że większość ludzi jest dobrych, niestety są wykorzystywani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt

Ja ciagle jestem wykorzystywany i raniony przez bliskie mi osoby mam dość nie mam siły na nic...Nawet z łóżka mi się nie chce wychodzić bo po co?Nic nie ma sensu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość

Czasem w życiu tak jest że ludzie potrafią zgasić w człowieku wszystko co było mu potrzebne by żyć.Życie to jedno wielkie koło fortuny.........A ... z tym życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nikt nikomu żyć nie każe. Ani nikt nie ma obowiązku nikomu sensu życia nadawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc456

Najlepiej to miec na wszystko wyje....nie przejmowac sie nic i porzadnie sie napic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusz dvpe
46 minut temu, Gość Nikt napisał:

Moje życie jest nic nie warte...Nie widzę w nim najmniejszego sensu.Dlaczego ludzie zabierają innym nadzieje niszczą człowieka i nie mają nawet z tego powodu wyrzutów sumienia😔

idź rób gdzieś wolantariat jak czujesz się nie potrzebny, zobaczysz innych w potrzebie, a i tobie dobrze to zrobi, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc456

Pier........o szopenie nachlac sie tak zeby zaplon odcielo i zycie nie dosc ze nie ma sensu to jeszcze czlowiek sponiewierany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schronisko

idź do schroniska zwierząt to zobaczysz co to jest beznadzieja i brak perspektyw, popatrzysz w oczy tych zwierzątek i dowiesz się co to miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna8768

Czasami ludzie są tak przesiąknięci toksycznym jadem że mają gdzieś głos sumienia nic ich nie ruszy.A życie bez sensu to nie życie to jak pukanie do drzwi za którymi stoi śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×