Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jola

Odkryłam pewną rzecz o facetach

Polecane posty

Gość Jola

Niezależnie od charakteru, od tego czy facet jest prawicowym tyranem czy tolerancyjnym i wrażliwym lewakiem, mężczyźni nienawidzą kiedy kobieta się obnaża, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Kobieta nie powinna się skarżyć, martwić, próbować rozmawiać o swoich osobistych problemach. Od wysłuchania jej są inne kobiety. Nawet jak bardzo cierpisz musisz to robić w samotności, czekać na godną śmierć i nie próbować zwracać męskiej uwagi na swój ból. Dlatego kobiety powinny się wspierać, bo żaden facet tego nie uczyni a jakakolwiek próba przyjacielskiej rozmowy z facetem, skończy się dla niej kompromitacją. Kobieta musi być tajemnicza i niejednoznaczna nawet jeśli zaraz może umrzeć z bólu i rozpaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
2 minuty temu, Gość Jola napisał:

Niezależnie od charakteru, od tego czy facet jest prawicowym tyranem czy tolerancyjnym i wrażliwym lewakiem, mężczyźni nienawidzą kiedy kobieta się obnaża, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Kobieta nie powinna się skarżyć, martwić, próbować rozmawiać o swoich osobistych problemach. Od wysłuchania jej są inne kobiety. Nawet jak bardzo cierpisz musisz to robić w samotności, czekać na godną śmierć i nie próbować zwracać męskiej uwagi na swój ból. Dlatego kobiety powinny się wspierać, bo żaden facet tego nie uczyni a jakakolwiek próba przyjacielskiej rozmowy z facetem, skończy się dla niej kompromitacją. Kobieta musi być tajemnicza i niejednoznaczna nawet jeśli zaraz może umrzeć z bólu i rozpaczy.

Dmuchaną lale niech sobie kupi, będzie bezproblemowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JKM
5 minut temu, Gość Jola napisał:

Niezależnie od charakteru, od tego czy facet jest prawicowym tyranem czy tolerancyjnym i wrażliwym lewakiem, mężczyźni nienawidzą kiedy kobieta się obnaża, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Kobieta nie powinna się skarżyć, martwić, próbować rozmawiać o swoich osobistych problemach. Od wysłuchania jej są inne kobiety. Nawet jak bardzo cierpisz musisz to robić w samotności, czekać na godną śmierć i nie próbować zwracać męskiej uwagi na swój ból. Dlatego kobiety powinny się wspierać, bo żaden facet tego nie uczyni a jakakolwiek próba przyjacielskiej rozmowy z facetem, skończy się dla niej kompromitacją. Kobieta musi być tajemnicza i niejednoznaczna nawet jeśli zaraz może umrzeć z bólu i rozpaczy.

Myślisz się moja droga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ino już
2 minuty temu, Gość JKM napisał:

Myślisz się moja droga 

Janusz ty się swoją córką złodziejka zajmij . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz
1 minutę temu, Gość Ino już napisał:

Janusz ty się swoją córką złodziejka zajmij . 

Spokojna twoja głowa przyjdzie i na nią czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko glupia kobieta się obnaża ze słabości. Chyba że chce poudawac głupia żeby dostać pomoc żeby się nie męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie pisz. Nienawidzę moralizatorstwa i oceniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Bzdura do kwadratu ten pierwszy wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JKM

Słabość sama w sobie nie jest niczym złym. Jest po prostu chwilą regeneracji. Zdjęciem ciężaru odpowiedzialności. Wyluzowaniem. Wyłączeniem tego, jaki lub jaka masz być, norm i standardów, które sobie narzucasz.Nic się nie stanie, jeśli na chwilę sobie na to pozwolisz.Jasne, są sytuacje gdy potrzebujesz zacisnąć zęby i być twarda. Są sytuacje gdy musisz pokazać siłę. Ale nie jest tak zawsze. Nie jest tak nawet w połowie tak często jak Ci się wydaje. I jeśli nie będziesz sobie pozwalać na chwile słabości, to co tu dużo mówić – szybko okaże się, że jesteś do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cxcc

Autorko dałaś mi do myślenia.

Wstępnie moge nawet sie z Tobą zgodzić.

Chlop chce kobietyuśmiechniętej i zadowolonej a jak taka nie jest to mu po prostu brzydnie. Z drugiej strony przebywanir z kimś na co dzien sprawia ze bardzo ciezko nam udawać fajne, trzeba by wiecznie grac zeby tylko sie facetowi przypodobac ale czy tylko na tym zycie polega? Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Cxcc dajesz mi nadzieję. Widzę, że są kobiety które to rozumieją i że tylko towarzystwo ciepłych, wspierajacych kobiet może działać odświeżająco na umysł.

Może i czasem można pokazać słabość przed mężczyzną ale pod warunkiem, że jest to zachowanie incydentalne. W przypadku jakiejś poważnej depresji najlepiej skorzystać z pomocy zaufanych przyjaciółek lub psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uwielbiam gdy ktoś pieprzy banały i cieszy się jakby powiedział coś nowego 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Uwielbiam banalne rady i mądrości. Chyba nic tak nie ułatwia życia jak proste, trafne spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD

A facetom się nie powtarza, że mają byś silni, nie płakać jak baby? Więc, skoro mężczyznom wpaja się, żeby nie akceptowali wrażliwości u siebie, to czemu mają ją akceptować u kobiet? Trzeba zacząć od wychowania btw. 

 

P.S. Wy kobiety też jakoś niespecjalnie ze zrozumieniem reagujecie na męskie problemy. Więc przyganiał kocioł... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nikt nie lubi zrzędzących i jęczących bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wystarczy ze ty dla swojego nie jesteś jęczącą baba 😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie źle trafiałaś. Ja mam w swoim otoczeniu mężczyzn, którym mogę mówić o swoich problemach i zawsze mogę liczyć na wsparcie i pomoc. Nie facet każdy jest zły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×