Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Msmsmdms

Agatha.z instagram

Polecane posty

Gość Msmsmdms

Ktoś z Was wie kim ona jest? Przecudne zdjęcia kosmetyków, apartament jak z filmu, samochód piękny a jednocześnie nic o niej nie wiadomo. To wizażystka? Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wygląda jak typowa tania łaska z Polski B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjdjdn

Po czym wnosisz? Przecież na jej insta praktycznie nie ma jej zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Też mnie meeega ciekawi jej osoba :) obserwuję od 2 lat i wiem tylko, że studiuje psychologię prywatnie. Gdyby dała się lepiej poznać obserwatorom mogłaby mieć jedno z popularniejsych kont, ale widać, że jej na tym kompletnie nie zależy. Troszkę mnie dziwi, że na insta osoby, które ją znają tak się nią zachwycają, a ona sama bardzo przesłodzona, ciągle teksty o optymizmie, radości - gdybym miała taką chatę i kasę też bym była optymistką. Myślę, że nie my jedne się zastanawiamy kim ona jest, nie chcę lecieć stereotypami, ale za tym mieszkaniem za kilka milionów i resztą stać może zamożna rodzina lub partner. Aczkolwiek a propos partnera, piękny ten jej loft, ale wyobrażacie sobie żyjącego tam faceta?? Wystrój bardzo wg mnie pod kobietę, choć możliwe, że reszta pomieszczeń wygląda trochę inaczej. Tak czy owak jestem tej dziewczyny ciekawa, głównie przez zachwyty innych jaka ona cudowna, ciepła i zdolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kik

nic o niej nie wiem ale skaaaad ona bierze te aniolki i lustra z bailego tworzywa czy ramki rzezbione, to wszystko tak piekne ale nigdy nie oznacza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×