Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zenada

Dlaczego mlode kobiety maja takiego p i e r d o l c a na punkcie wygladu ?

Polecane posty

Gość zenada

Myslicie,ze jestescie najpiekniejsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GPD

TV i media piorą im mózgi, naganiają interes dla firm kosmetycznych i pokrewnych branży. Iluzja urody to multi miliardowy interes. Robią hajs na durnych babach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xszoker

Zdefiniuj pojęcie "młoda kobieta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggggg

Bo to prosty temat, i mozna napompowac ego, fascynacja powloką bije rekordy, tylko ze to papka szmatek i mazidel, stanie rano w stanie surowym przed lustrem to real razi:) to od nowa nadajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepie

bo od ich urody zalezy wszytso, przterwanie, praca, wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjopeia

Bo faceci maja pierdo.lca na punkcie wygladu i sliczny wyglad wg nich jest najwazniejsza cecha i wymogiem wobec kobiety, ktora jest kandydatka na:

- zone 

- pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Kasjopeia napisał:

Bo faceci maja pierdo.lca na punkcie wygladu i sliczny wyglad wg nich jest najwazniejsza cecha i wymogiem wobec kobiety, ktora jest kandydatka na:

- zone 

- pracownika.

Dokładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Tak jest, ma być ładna ! W pracy, sklepie, urzedzie , przychodni. Inaczej nie ma życia. Takie czasy nas nadeszły . To smutne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krio
18 godzin temu, Gość xszoker napisał:

Zdefiniuj pojęcie "młoda kobieta"

poniżej 40stki to chyba młoda jeszcze, a może do 30stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomalski
18 godzin temu, Gość lepie napisał:

bo od ich urody zalezy wszytso, przterwanie, praca, wszystko

od iluzji urody którą potrafią stwarzać różnymi sztuczkami.... nie od urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artesi
17 godzin temu, Gość Kasjopeia napisał:

Bo faceci maja pierdo.lca na punkcie wygladu i sliczny wyglad wg nich jest najwazniejsza cecha i wymogiem wobec kobiety, ktora jest kandydatka na:

- zone 

- pracownika.

skąd takie informacje ma panna? za dużo kolorowych babskich gazetek się naczytała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
9 minut temu, Gość Zpaznokcilakier napisał:

Tak jest, ma być ładna ! W pracy, sklepie, urzedzie , przychodni. Inaczej nie ma życia. Takie czasy nas nadeszły . To smutne .

D0okładnie tak. Świat zwariował na punkcie powierzchowności, wymagania względem kobiet rosną. Kobiety mają być odpicowane i olśniewające nawet idąc po pier/dolone pomidory do biedry, więc nie wiem skąd to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Bo sa mlode. Mlodosc to piekno. Jak mialam 20 to zakladalam mini i bardzo chcialam byc podziwiana. Teraz nawet jak ubiore sie elegancko to wisi mi czy kogos wbije w fotel. Mam dystans do siebie, moj wyglad mnie nie definiuje. Lubie dobra ksiazke, niezly film, moja rodzine, leniwe poranki w pizamach do poludnia. Nadal nam figure jak 15 lat temu tylko, ze juz nie jest ona moim jedynym atutem. Teraz mam wiedze, doswiadczenie, dystans. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiopeia
1 godzinę temu, Gość artesi napisał:

skąd takie informacje ma panna? za dużo kolorowych babskich gazetek się naczytała?

Nie. Z doświadczenia. Mam gruba koleżankę i widzę jak ja traktujecie, a jak mnie. Zreszta nie raz dzięki urodzie dostałam prace gdy nie miałam kompetencji, kanar mnie puścił, a sąsiad zaniósł siatki. Nie opłaca się być brzydka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seni
8 minut temu, Gość Kasiopeia napisał:

Nie. Z doświadczenia. Mam gruba koleżankę i widzę jak ja traktujecie, a jak mnie. Zreszta nie raz dzięki urodzie dostałam prace gdy nie miałam kompetencji, kanar mnie puścił, a sąsiad zaniósł siatki. Nie opłaca się być brzydka. 

Nie opłaca się być brzydką? 🤔no sorki ale nie każdy się rodzi piękny 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiopeia
6 godzin temu, Gość Seni napisał:

Nie opłaca się być brzydką? 🤔no sorki ale nie każdy się rodzi piękny 😂

Wiem, dlatego kobiety inwestuja w wyglad. Bo rzadko kto jest z natury tak brzydki, ze nie da sie go upiekszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo żadna nie chce zazdrościć, chce żeby to jej zazdroszczono... 😉

Kiedyś wyławiano jedną kobietę na tysiąc i robiono z niej gwiazdę upiekszając, trenując ją do roli seksbomby, itd., bo właśnie  na czymś takim wtedy robiono kasę -  na micie bogini, tej jednej, jedynej na milion... Teraz kasę robi się inaczej, ponieważ żadna kobieta nie chcę już być na widowni, która mdleje i zachwyca się królową... To już nie działa,  doskonale widać to na przykładzie instagrama. 

Kiedyś kobiety nie zdawały sobie z tego sprawy,  dziś jest inaczej 😉

Teraz każda chce być tą królową, bo wie, że ma potężny arsenał do dyspozycji... Tak samo jak miały  kobiety kreowane niegdyś na boginie. Każda kobieta stąpająca  po tej planecie wie, że żeby zostać seksbombą, trzeba wczuć się w rolę i już.  Poza tym koncerny farmaceutyczne zbiły na tym pragnieniu wielkie fortuny i świetnie ukierunkowały tą mentalność 😉 Czy to źle? Nie sądzę,  niech każda kobieta wygląda jak najpiękniej może, jeśli jej na tym zależy. 

Oczywiście nie można przesadzać,  bo przegnie się w drugą stronę,  no i wiadomo,  naturalnej urodzie nic nie dorówna... i choć taka MM przeszła jakieś zabiegi upiększające, to i tak mało która mogłaby stanąć obok niej, nawet mimo ingerencji we własny wygląd. Liczy się podstawa, niejedna będzie się upiekszać, a efekt nie będzie tak oszałamiający. Bo chyba tak naprawdę nie liczy się kto ile ingerował i czy w ogóle przeprowadzał jakieś ingerencje, bo brzydkim ludziom i tak za bardzo nic nie dadzą, a na pewno nie w porównaniu z tymi,  z gruntu ładniejszymi. Liczy się stan "wyjściowy", ten przed zabiegami.

Nie wiem, może się mylę...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo żadna nie chce zazdrościć, chce żeby to jej zazdroszczono... 😉

Kiedyś wyławiano jedną kobietę na tysiąc i robiono z niej gwiazdę upiekszając, trenując ją do roli seksbomby, itd., bo właśnie  na czymś takim wtedy robiono kasę -  na micie bogini, tej jednej, jedynej na milion... Teraz kasę robi się inaczej, ponieważ żadna kobieta nie chcę już być na widowni, która mdleje i zachwyca się królową... To już nie działa,  doskonale widać to na przykładzie instagrama. 

Kiedyś kobiety nie zdawały sobie z tego sprawy,  dziś jest inaczej 😉

Teraz każda chce być tą królową, bo wie, że ma potężny arsenał do dyspozycji... Tak samo jak miały  kobiety kreowane niegdyś na boginie. Każda kobieta stąpająca  po tej planecie wie, że żeby zostać seksbombą, trzeba wczuć się w rolę i już.  Poza tym koncerny farmaceutyczne zbiły na tym pragnieniu wielkie fortuny i świetnie ukierunkowały tą mentalność 😉 Czy to źle? Nie sądzę,  niech każda kobieta wygląda jak najpiękniej może, jeśli jej na tym zależy. 

Oczywiście nie można przesadzać,  bo przegnie się w drugą stronę,  no i wiadomo,  naturalnej urodzie nic nie dorówna... i choć taka MM przeszła jakieś zabiegi upiększające, to i tak mało która mogłaby stanąć obok niej, nawet mimo ingerencji we własny wygląd. Liczy się podstawa, niejedna będzie się upiekszać, a efekt nie będzie tak oszałamiający. Bo chyba tak naprawdę nie liczy się kto ile ingerował i czy w ogóle przeprowadzał jakieś ingerencje, bo brzydkim ludziom i tak za bardzo nic nie dadzą, a na pewno nie w porównaniu z tymi,  z gruntu ładniejszymi. Liczy się stan "wyjściowy", ten przed zabiegami.

Nie wiem, może się mylę...

 

No Elo pustaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigolo

młode to tępe pipy pełne spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdd

chcecie powiedziec ze te wszystkie powalone dziunie na fejsie i na yt ktore zajmują sie tylko ...mi i szminkami robią to dla przyszłego samca albo pracodawcy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdd

co do pracodawcy, to was oswiece, jesli rekruterem jest baba to piękność moze miec problem z przyjęciem 🙂 a co do samca przeprowadzcie doswiadczenia po jakim czasie znudzi sie ładną pustą laleczką i czy w ogole da rade sie zakochac, nie mówie o erekcji :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #...

Pracodawcy na pewno oglądają insta i fejsbuczki więc doskonale widzą co która ma we łbie. Ą ę pierdą w robocie a w necie cyce z cytatem łacińskim. Oczywiście to jedynie dodatek to mundrosci. #...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odpowiedz na pytanie w temacie: Bo faceci mają ...ca na punkcie wyglądu kobiet. W nieatrakcyjnej się nie zakochaja. Mężczyźni kochają za wygląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź do autora

Bo TV i media babom zrobiły wode z mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Odpowiedz na pytanie w temacie: Bo faceci mają ...ca na punkcie wyglądu kobiet. W nieatrakcyjnej się nie zakochaja. Mężczyźni kochają za wygląd. 

Nieprawda. Wolę przeciętną, ale inteligentną i fajną z charakteru niż piękną, ale głupią i niefajną.

To kobiety kochają za wygląd. Żadna nie zakocha się w brzydkim ani nawet przeciętnym facecie, chyba że ma kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość ... napisał:

Nieprawda. Wolę przeciętną, ale inteligentną i fajną z charakteru niż piękną, ale głupią i niefajną.

To kobiety kochają za wygląd. Żadna nie zakocha się w brzydkim ani nawet przeciętnym facecie, chyba że ma kasę.

Bo należysz do mniejszości traktujących kobietę holistycznie a nie jako zbędny dodatek do waginy i cyców. Jesteś mężczyzną więc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bo należysz do mniejszości traktujących kobietę holistycznie a nie jako zbędny dodatek do waginy i cyców. Jesteś mężczyzną więc.

No jestem, tylko gdzie znaleźć dziewczynę, która to doceni...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×