Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ghk

Dziewczyny jak reagujecie gdy facet

Polecane posty

Gość Ghk

często w rozmowie używa dużo aluzji seksualnych i chce rozmawiać głownir tylko na ten temat? Dajecie sobie spokój z takim facetem? często tacy faceci siedzą w internecie na różnych czatach itp. rzeczach. Czy zasze to oznacza że  facet daje do zrozumienia ze chodzi mu wyłącznie o seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghh

Znowu ten ... od HIM.

Czy warto próbować żeby taki facet spojrzał na mnie inaczej czy szkoda czasu? czy jak facet chce seksu to znaczy ze nie pasuje mu na nic więcej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annea

Ja taka rozmowe uwazam za brak klasy i nie mam ochoty juz poznawac takiej osoby. Nie wnikam w to, co mial na mysli, po prostu mezczyzna po takich slowach do obcej kobiety przestaje mnie kompletnie interesowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe

to sobie znajdz takiego ktory bedzie cie interesowal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga20
3 godziny temu, Gość Ghk napisał:

często w rozmowie używa dużo aluzji seksualnych i chce rozmawiać głownir tylko na ten temat? Dajecie sobie spokój z takim facetem? często tacy faceci siedzą w internecie na różnych czatach itp. rzeczach. Czy zasze to oznacza że  facet daje do zrozumienia ze chodzi mu wyłącznie o seks?

To niech sobie pisze, ale nie ze mną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghk

Czyli nie jestem dziwna uważając ze to nie w porzadku? i czy to znaczy tez ze nie interesuje tego faceta, nie podobam mu się na tyle żeby chciał czegoś więcej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow

Mowisz o facecie poznanym na czacie? Na czatach w chwili obecnej siedza glownie osoby szukajace seksu. Poza tym jakim cudem mozesz sie podobac komus, kto Ciebie w zyciu nie widzial, nie mowiac o „czyms wiecej”? Moze mu sie najwyzej podobac Twoje zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Traktuje go malo poważnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×