Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to

na jakim etapie znajomości oczekujecie deklaracji związku

Polecane posty

Gość jak to

Po jakim czasie związku oczekujecie od faceta jakiejś deklaracji że to już jest związek i znajomość na poważnie załóżmy znamy się 3 miesiące po trzech tygodniach znajomości był seks i spotykamy się ale nic nie jest wprost zadeklarowane Czy można uznać że taka dziewczyna nie chcę związku tylko coś na l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woo

widocznie jestes zapchajdziurą. brawo ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pomyłeczka chyba - autor jest zapchajfiutkiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woo
39 minut temu, Gość gość napisał:

Pomyłeczka chyba - autor jest zapchajfiutkiem 😉

Ah. To przepraszam. Autorze. Jesteś zapchaj fiutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benio

U nas żadne deklaracje nie były potrzebne. Zostaliśmy parą dwa miesiące po tym jak się poznaliśmy- przez te dwa miesiące byliśmy dla siebie tylko koleżanką i kolegą. Chodziłem do niej na kawę, ale był między nami dystans czyli żadnych żadnych przytulanek, pocałunków, ani tym bardziej seksu. Marzyłem o tym, ale żeby doszło między nami do takiego zmniejszenia dystansu, musiałem jej w końcu zaproponować abyśmy zostali parą. Po tych dwóch miesiącach znajomości, zaproponowałem jej to z wynikiem pozytywnym. Bałem się też, że ktoś mógłby mi ją podebrać, więc nie chciałem dłużej ryzykować utrzymując naszą relację na etapie tylko zwykłej znajomości. Kiedyś przeżyłem sytuację gdy pewien koleś podebrał mi dziewczynę, na której bardzo mi zależało, zanim zdecydowałem się jej o tym powiedzieć. Drugi raz takiej sytuacji bym nie przeżył. Dopiero po tym jak zostaliśmy parą doszło między nami do pocałunków , coraz odważniejszych pieszczot i wreszcie seksu. Wtedy już wiedzieliśmy, że byliśmy sobie przeznaczeni i że spędzimy życie razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

" i że spędzimy życie razem. " - a przynajmniej następne pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Deklaracji czy chce kontynuować znajomość - tego samego dnia.
Deklaracji, w jakim kierunku zmierza ta relacja (koleżeńska znajomość, relacja romantyczna) - 10 dni.
Czy chce w przyszłości mieć ślub, dzieci, jakie ma plany na przyszłość - po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

po pierwszym seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

TY GŁUPI JESTEś???

To przeciętny facet musiałby sie ożenić  z 15 dziw/kami!,!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz
1 minutę temu, Gość gość napisał:

TY GŁUPI JESTEś???

To przeciętny facet musiałby sie ożenić  z 15 dziw/kami!,!!!

seks to wyraz miłości facet po seksie może kochać kobietę jak siostrę inie musi się z nią żenić w ten sposób może kochać 1000 kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla doświadczenia
9 godzin temu, Gość jak to napisał:

Po jakim czasie związku oczekujecie od faceta jakiejś deklaracji że to już jest związek i znajomość na poważnie załóżmy znamy się 3 miesiące po trzech tygodniach znajomości był seks i spotykamy się ale nic nie jest wprost zadeklarowane Czy można uznać że taka dziewczyna nie chcę związku tylko coś na l

Rok mieszkania razem i dogadywanie się w miare i można się deklarować. Jak facet po roku mieszkania razem się nie deklaruje to kończyć układ. Fred.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saouk
4 godziny temu, Gość gość napisał:

" i że spędzimy życie razem. " - a przynajmniej następne pół roku.

.... albo do następnej poważnej kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
4 godziny temu, Gość Kiss napisał:

Deklaracji czy chce kontynuować znajomość - tego samego dnia.
Deklaracji, w jakim kierunku zmierza ta relacja (koleżeńska znajomość, relacja romantyczna) - 10 dni.
Czy chce w przyszłości mieć ślub, dzieci, jakie ma plany na przyszłość - po miesiącu.

z jak wysokiej ty palmy spadłas jako dziecko??? czy za dużo romansideł się naczytała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
2 minuty temu, Gość buahahaha napisał:

z jak wysokiej ty palmy spadłas jako dziecko??? czy za dużo romansideł się naczytała?

To wystarczajacy czas, by moc sie zdeklarowac, czy komus sie podobam. Szkoda czasu na niezdecydowanych. Co do reszty, dojrzala emocjonalnie osoba w wieku 24 lat i wiecej wie, jakie ma plany na wlasna przyszlosc.

A Ty dziecinko z czym masz problemik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×