Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rrtaa

Zarzadzanie budynkiem

Polecane posty

Gość rrtaa

Cześć, jak waszym zdaniem efektywnie można zarządzać budynkiem mieszkalnym, aby nie mieć problemów rozliczeniowych. Wiem, że działają na rynku podmioty zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami, ale nie mam pojęcia, jak to działa do końca. Możecie przybliżyć zasady współpracy? Mile widziane kontakty na Trójmiasto, ale nieobowiązkowe. Ogólnie zależy mi najbardziej na dyskusji o zagadnieniu zarządzania nieruchomościami. Czy to jest opłacalne? :)


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adda

My ze wspólnotą podjęliśmy decyzję, że przenosimy się do administratora osiedlezielone.eu. Nawet o naszą korespondencję dbają. Spore doradztwo prawne na wypadek, jeżeli są jakieś problemy z przeglądami. Mamy solidne ubezpieczenie i mniejsze stawki za media, ogrzewanie. Administrator działa w Trójmieście od wielu, wielu lat. To tylko potwierdza kwalifikacje i zaangażowanie.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki
Dnia 24.04.2019 o 11:31, Gość adda napisał:

My ze wspólnotą podjęliśmy decyzję, że przenosimy się do administratora osiedlezielone.eu. Nawet o naszą korespondencję dbają. Spore doradztwo prawne na wypadek, jeżeli są jakieś problemy z przeglądami. Mamy solidne ubezpieczenie i mniejsze stawki za media, ogrzewanie. Administrator działa w Trójmieście od wielu, wielu lat. To tylko potwierdza kwalifikacje i zaangażowanie.


 

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×