Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szkoła zakonna

Szkoła prowadzona przez zakonnice

Polecane posty

Gość Szkoła zakonna

Rodzice chcą oddać mojego kolegę do ośrodka zakonnego. Zachowuje się on coraz gorzej i przez to nauczyciele nie chcą go w żadnej szkole . Kolega chwalił się ze nie mył zębów przez 3 tygodnie . I tak mu w to nie uwierzyłem . Dzisiaj rano spotkaliśmy się - miał na sobie te same dresy co wczoraj i trzymał piwo - od razu je całe wypił a na samym końcu rozbił butelkę i ją kopnął . 

Nawet straż miejska sobie z nim nie radzi . Dzielnicowy nie wie co robić . Dlatego rodzice wpadli na pomysł - odesłać go na kilka miesięcy do zakonu prowadzonego przez zgromadzenie sióstr i braci - panują tam bardzo surowe zasady dyscyplinarne i jest obowiązek noszenia specjalnego, wychowawczego munduru zakonnego .

M wrzucił  kiedys czyjś telefon do rzeki

M wybił szybę w szkole bo miał zły humor ...

kiedy nauczycielka kazała mu opuścić klasę to zaczął ja obrażać i rzucał rzeczami - krzyczał jak dzikie zwierze !! Klasa widziała , jak kiedyś wyrzucił jej torebkę przez okno . Bo nie postawiła mu  wyższej oceny .... 

Jak wyglada w takiej szkole i czy by mu to zaszkodziło ? Czy on może być na coś bardziej chory ??? Upośledzenie lub opóźnienie 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokia

Spóźnienie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×