Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Wykańczająca praca

Polecane posty

Gość Ona

Jak myślicie czemu mój przełożony wysyła mnie na inne działy chociaż ma 10 innych osób do wyboru. Praktycznie cały czas ja jestem gdzieś oddelegowana. Chce mnie wykończyć psychicznie? Mam już tego dość. Na początku mówiła że inne osoby też będą gdzieś wysyłane i tak jest, ale tylko czasem ja gdzieś łaże non stop. Z tego wszystkiego chcę się zwolnić miałam jeszcze chwilę zostać, ale jak mi powiedziała że ja znowu gdzieś idę nie będę miała żadnych skrupułów iść na kolejne l4 (w marcu już byłam) a potem się zwolnić i wcześniej tak planowałam, ale już bez l4. Niestety chce żeby jeszcze jakiś przelew mi przyszedł w czerwcu a nie zniosę już dłużej tego stresu żeby tam chodzić. Praca bez przyszłości na produkcji, najgorsza w moim życiu. Tu się stałam trochę gruboskórna i dowiedziałam się jacy tak naprawdę są ludzie. Szczególnie kobiety. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rter

A ile masz lat i ile zarabiasz?

Masz cos na oku?

Tez sie zwalniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Zarabiam około 2 tys. na rękę, 30 lat. Na oku nic nie mam po prostu chcę stamtąd odejść wkurza mnie już ta robota. Szczególnie moja przełożona, która na początku wydawała mi się całkiem spoko a przedewszystkim słowna, a teraz widzę że z niej taka sama kłamczucha jak reszta i ma swoich pupili. 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rter

Ja miałam tak w poprzedniej pracy. Mialam pracowac dorywczo w firmie, a tak w domu. Szef do firmy zatrudnil dziewczyne do biura na stale. Okazalo sie, ze ona tam nie chce siedziec bo ma male dziecko (a ja 3 h dojazdu). Na poczatku mialam tak pracowac miesiac, potem to sie przeciagalo, az okazalo sie, ze panna walnela sobie kolejne dziecko i juz nie przyjdzie, wiec sie zwolnilam, nie majac nic na oku. Nigdy tak nie rob... znajdz cos naprawde fajnego, podpisz umowe miesiac wczesniej czy jakie masz wypowiedzenie, i wtedy sie zwolnij.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Jak szukac pracujac w tej firmie?juz szukalam. Chce szukac na l4. Zreszta pojde pracowac wszedzie nawet do spozywczaka niewazne. A w przyszlosci (niedalekiej) chce wyjechac do niemiec do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ale możesz mi odp na pytanie co sądzisz o tym że najczęściej ja chodzę po innych działach, już nie wiem nie lubi mnie ? 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rter

Ale ja nie wiem co to za praca i po co w ogole chodzisz po dzialach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Bo niby brakuje tam osób wiec musza kogos wyslac najczesciej jestem to ja a powinno byc to sprawiedlieie podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rter

Moze dlatego ze masz najmniejszy staz. Spytaj moze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

No właśnie nie mam najmniejszego stażu 😞 kur.. o co tej babie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghh

Bo się nie stawiasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ytrewq

Bo zawsze odsyła się na słabszą osobę w grupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Czyli mam z nia porozmawiac jesli to znowu niedlugo zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Tak. Powiedz je to co tutaj - że nie masz zamiaru, niech weźmie kogoś innego w końcu. Nie masz nic do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Jeśli niedługo znowu mnie gdzieś wyśle to tak powiem. Ona niby wysyła też inne osoby ale robi to raczej rzadko. Najczesciej ja chodze. Jesli w niedlugim czasie znowu gdzies mnie wysle to powiem jej co mysle. A jak to nie przyniesie rezultatu to ide na l4 a pozniej sie zwalniam, jeszcze na odchodne nagadam kierownikowi jaki to z niej 'sprawiedliwy' przelożony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×