Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a gdy znalazłam..

Czasami miłość to za mało. Zostawiłam go

Polecane posty

Gość a gdy znalazłam..

Szkoda mi tej znajomości, ale myślę, że tak będzie lepiej dla nas obydwojga. Dzieli nas wszystko: status społeczny,pochodzenie, religia.Myślałam,że będzie ok ,pokonalismy bariery, wzbudzilismy w sobie jako takie zaufanie, kochalam go od zawsze

Chłopak jest fajny, uczuciowy, wesoły, pewny siebie.. a przy mnie  : nieśmiały, zapatrzony jak w obrazek.Nienachalny.Nie potrafi poprowadzić rozmowy, rozmowa sie nie klei i we wszystkim zdaje sie na mnie. Humory ma takie same jak ja, wiec nie jest dla mnie zadnym wsparciem ani inspiracją.Na początku szanowałam go, może głównie za osiągniecia zawodowe, zaradność itd, ale z czasem przestałam  i to się stało w momencie kiedy uświadomiłam sobie, jak bardzo chce mi sie przypodobac Nie pokazywalam tego na zewnatrz, ale domyslal sie. I mysle że to co między nami nie bylo do konca prawdziwe, on nie do konca jest sobą, stawial mnie na piedestale. Kiedys myslałam,ze to fajne, ale uwierzcie-NIE , to jest straszne. Czułam w tym związku samotność,zdanie na samą siebie,żadnego oparcia.Żadnej fascynacji, kompletna nuda.Nie chciał widzieć moich wad, wszystko mu pasowało.Czasami nawet czułam się olewana.Takie miałam wrazenie jakby bylo mu wszystko jedno, zero zaangażowania własnego,własnego zdania.  Rzucałam aluzjami - nic, zero reakcji. Przeprowadziłam kilka rozmów i też nic nie dało, wiec nie pluje sobie w brode ze nic nie zrobiłam ale rozczarowałam sie...myślałam,ze przemysli,postara sie, ale nic...nie wiem czy tak naprawde byl zakochany skoro olewczo podszedł na koncu do tego wszystkiego. Nigdy wiecej pantoflarza...to jest fajne na początku,ale potem... tragedia, nie polecam. Oglądam dziś zdjecia, pewnie bede jeszcze myslala kilka dni a potem jakos wróce do zycia, smutno mi mimo wszystko,czuje jakas pustke, bedzie mi brakowalo jego glosu, dotyku itd. 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dogodzi wam

eh wy kobiety, zawsze wam wszystko źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umysłowa

teraz autorka weźmie sobie badboya który ją bedzie olewał i traktował jak szm/ate, można nawet ją prał, wtedy nie będzie się nudziła, chora kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdy znalazłam..

Jaki sens mieć u swego boku kumpelę, koleżankę w męskim ciele. Nie jestem lesbijką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opus
Przed chwilą, Gość a gdy znalazłam.. napisał:

Jaki sens mieć u swego boku kumpelę, koleżankę w męskim ciele. Nie jestem lesbijką

potrzebujesz samca alfa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdy znalazłam..

Zaraz popadacie w skrajności.Wiedziałam,ze tak bedzie 😕

 

Potrzebuje faceta męskiego i wrażliwego jednocześnie.Ja łącze w sobie te 2 cechy, mam zasady,potrafie byc twarda a z drugiej jestem przytulaśna i słodka, namietna.Potrafie wyczuc sytuacje i byc odpowiednia do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdy znalazłam..

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czego oczekujesz od smutnych pràwiczkow dla których dobra byłaby każda która ma nogi i ręce? Wiadomo że będą się pluli że jesteś głupia. Jeśli ci nie pasował to dobrze zrobiłaś i co jeszcze chcesz wiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość a gdy znalazłam.. napisał:

Zaraz popadacie w skrajności.Wiedziałam,ze tak bedzie 😕

 

Potrzebuje faceta męskiego i wrażliwego jednocześnie.Ja łącze w sobie te 2 cechy, mam zasady,potrafie byc twarda a z drugiej jestem przytulaśna i słodka, namietna.Potrafie wyczuc sytuacje i byc odpowiednia do niej

Bardzo dobrze, znasz swoje potrzeby i wiesz czego oczekujesz od partnera i tego należy się trzymać. Spokojnie są jeszcze mężczyźni potrafiący walnąć ręką w stół i być wrażliwym i  wspierającymi swoją wybrankę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romansidła i seriale
52 minuty temu, Gość a gdy znalazłam.. napisał:

Zaraz popadacie w skrajności.Wiedziałam,ze tak bedzie 😕

 

Potrzebuje faceta męskiego i wrażliwego jednocześnie.Ja łącze w sobie te 2 cechy, mam zasady,potrafie byc twarda a z drugiej jestem przytulaśna i słodka, namietna.Potrafie wyczuc sytuacje i byc odpowiednia do niej

nie ma takich facetów, ponosi cie fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Win

Znaczy się rycerza na białym koniu -  szukaj szukaj do osiemdziesiątki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Win napisał:

Znaczy się rycerza na białym koniu -  szukaj szukaj do osiemdziesiątki 

To że Ty jesteś cieniasem i rozlazlym człowiekiem nie znaczy że tacy ludzie jak opisani przez autorkę nie istnieją. Widocznie masz w życiu pecha że takich nie spotykasz chociaż biorąc pod uwagę twój podły charakter plus pisdowatosc nie powinno to dziwić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykl natury

ona za dużo bajek czytała o królewiczach  i jest uszkodzona niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciak w natarciu
6 minut temu, Gość cykl natury napisał:

ona za dużo bajek czytała o królewiczach  i jest uszkodzona niestety

Strach pomyśleć co i kto tobie czytał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widownia bitwy

autorko podaj miasto i okolice to zobacze jak stado kobiet walczy między sobą o tego twojego porzuconego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość a gdy znalazłam.. napisał:

Zaraz popadacie w skrajności.Wiedziałam,ze tak bedzie 😕

 

Potrzebuje faceta męskiego i wrażliwego jednocześnie.Ja łącze w sobie te 2 cechy, mam zasady,potrafie byc twarda a z drugiej jestem przytulaśna i słodka, namietna.Potrafie wyczuc sytuacje i byc odpowiednia do niej

Nastaw się ze to będzie ,,szukanie igly w stogu siana" bo u facetów same skrajności są zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po prostu facet nudny i nijaki, ot - ja też takich nie lubię. 

Poza tym co to za facet ,który nigdy nie potrafi przejąć w niczym inicjatywy?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A jaki był w łóżku? Pewnie słaby, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość opus napisał:

potrzebujesz samca alfa i tyle

alfa będzie walił taką w rogi lub wyroocha i zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjjj

ja mogę byc i z twardym i z miękkim, a to dlatego ze jestem sama dla siebie inspiracją,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkelski
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

alfa będzie walił taką w rogi lub wyroocha i zostawi

ideał do niej pasujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastawianie psychiczne

autorka musi wyłączyć TV, oddać przeczytane romansidła do biblioteki i ustawić kilkanaście wizyt na terapie w celu odprania mózgu z przekonsumowanych bajek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×