Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

taki_tam_ja

Zarejestrowani
 • Zawartość

  141
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutral

Ostatnio na profilu byli

2062 wyświetleń profilu
 1. taki_tam_ja

  Kontrola oddechu, Aquafilia i fetysz wodny

  Możesz spróbować znaleźć wśród osób uprawiających freediving, ale nie wiem czy ktoś będzie tam chętny na dodatkowe eksperymenty. Na pewno są to ludzie nakręceni na wstrzymywanie oddechu, nurkowaniu, kontakcie z własnym ciałem, naturą, a przede wszystkim umysłem (to sport bardziej mentalny) - szukaj różnych doznań W większych miastach są sekcje (choć dość małe ), które regularnie trenują. Dyscyplina tak jak Twój fetysz jest niszowa
 2. taki_tam_ja

  Gdzie spia jego dzieci u was?

  Ok, poluzuje gumkę . Dziękuję za inteligenta i ambitna radę, zawsze takie doceniam.
 3. taki_tam_ja

  Gdzie spia jego dzieci u was?

  Zły, w takim sensie, który pozwala dziecku na wszystko co napisałaś wcześniej (nadmierny luz, brak obowiązków, taki który robi na złość drugiemu rodzicowi itd.). Oczywiście, że nikt mi nie każe, to bardziej świadomości jak krzywdzące może być wobec innych użycie takiego zwrotu ("niemalże każdy").
 4. taki_tam_ja

  Gdzie spia jego dzieci u was?

  To rozumiem, że znasz niemal każdego ojca ? Czy to jest kwestia jakiś statystyk czy wnioski z własnego otoczenia, doświadczenia ? Bo jeśli tylko z otoczenia to ja dla przeciwwagi mogę napisać, że niemal każda matka żeruje na alimentach, co jest bardzo krzywdzące. Znam wielu wspaniałych ojców i matek i odwrotnie, ale nie odważyłbym się napisać że niemalże każdy/każda jest zła. Zabrzmiało jakbyś została przez kogoś skrzywdzona i z góry założyła, że wszyscy są tacy sami.
 5. A to jedno wyklucza drugie ?
 6. taki_tam_ja

  Gdzie szukać

  Może odpisze Tobie z trochę inne perspektywy. Oczywiście każdy zasługuje na szczęście, choć desperaci są odrzucani przez kobiety lub wykorzystywani (o ile mają jakieś zasoby). Wątpię żeby forum było odpowiednim miejscem na szukanie szczęścia. Twój romantyzm, świece, księżyce itd to fajne i kobiety to lubią, ale nikt przez całe życie nie będzie jeść waty cukrowej. Popracuj nad pewnością siebie, charakterem, rozwiń się w różnych dziedzinach. Nie liczy na to, że jak Cię życie sponiewierało to jakaś kobieta dając Tobie uczucie sprawi że będziesz szczęśliwy. Skoro masz takie deficyty to czas je przerobić, samemu lub z pomocą specjalisty. W związek wchodzisz świadomie, szczęśliwy z nastawieniem na poznanie i pokazanie swoje szczęśliwego życia drugiej osobie. Z takim podejściem jak prezentujesz raczej nie wróżę normalnego związku, prędzej czegoś toksycznego. Jak już chcesz kogoś poznać, to wyjdź z domu. Idź w tematyczne miejsca które lubisz i Cię interesują, będzie okazja kogoś poznać.
 7. taki_tam_ja

  Kobieta starsza o 5 lat

  Obawiam się, że będzie wręcz przeciwnie i będą jeszcze bardziej chamscy wobec kobiet, zwłaszcza Ci, którzy żyją stereotypie patriarchatu - a takich nie brakuje. Kobiety są dzisiaj niezależne, pewne siebie, zadbane. Do czego im potrzebny facet, który ma postawę roszczeniową, same wymagania wobec innych, nie dbający o swój rozwój (nie mam myśli tylko aspektu fizycznego). To będzie rodzić w nich frustrację i jeszcze większe kompleksy, a wszystkiemu według nich będą winę kobiety. Pozytywne jest to, że niektórzy mężczyźni zaczynają to rozumieć i też się potrafią dostosować - oby takich było jak najwięcej, wszyscy na tym skorzystają.
 8. taki_tam_ja

  Co facet pomysli jak dziewczyna da mu sygnał ?

  To nie kwestia "bogatych" panienek i ligi, a tego, że na ogół wiążemy się z osobami o podobnym statusie społecznym i intelektualnym.
 9. taki_tam_ja

  Co facet pomysli jak dziewczyna da mu sygnał ?

  Oczywiście, ale w kontekście tej jedynej słusznej zasady dotyczy to również kobiet
 10. taki_tam_ja

  6lat razem i żadnych planów na przyszłość

  Nie, to nie jest kwestia obecnych czasów, a cwaniactwo Twojego "partnera". Typowy pasożyt i egocentryk, który myśli wyłącznie o sobie i swoich przyjemnościach. Związek polega zarówno na braniu jak i dawaniu. Wątpię, żeby się zmienił skoro przez tyle czasu tak to wygląda. Nie marnuj czasu i życia na coś i kogoś takiego.
 11. Kolejny Don Juan. Jak ja zapraszam, to ja płacę niezależnie od tego czy z relacji wynika coś więcej. Jakoś specjalnie nie zbiedniej. Szkoda, że uroda nie idzie w parze z obyciem, jak widać nawet w stolicy dużo do zrobienia.
 12. To rękawy do góry i sam naucz się gotować, leserze. Kobieta to nie jest służba i nawet jak zajmuje się domem to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś pokazał w kuchni coś od siebie. Dzisiaj odpalić youtuba, wyszukać przepis i zrobić zdrowy obiad to chwila moment. Nie wymaga to specjalnych umiejętności, tylko trzeba trochę chęci. Tylko nie pisz, ze Ty pracujesz i nie masz czasu. Ja też pracuje i mam czas na wszystko. Ogarnij się, bo takimi wpisami tylko wstyd mężczyznom przynosić.
 13. Niestety, z bólem przyznaję rację, w większości przypadków jest tak, jak piszesz. Choć powoli zaczyna się to zmieniać, zwłaszcza w większych miastach.
×