Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loliik

Czy on traktuje mnie poważnie?

Polecane posty

Gość Loliik

Piszę tu, gdyż potrzebuje porady od kogoś z zewnątrz, nie przyjaciółek czy rodziny. Otóż mam 18 lat, spotykam się od miesiąca z 25 letnim chłopakiem. Znaliśmy się już wcześniej, 3 lata wcześniej mieliśmy bardzo dobry kontakt, to on był tym chłopakiem w którym pierwszy raz się zakochałam, jak i z którym pierwszy raz się całowałam. Niestety wtedy kontakt się urwał, myślę, że wtedy ja nie byłam gotowa na taką poważną znajomość.
Wracając do sedna, spotykamy się na nowo. Poznajemy, lecz ja cały czas mam wrażenie, że sytuacja się powtórzy. Po naszym spotkaniu pierwszym tak wyszło, że zostałam u niego na noc, wtedy też mnie pocałował, przytulił i poszliśmy spać. Następnego dnia to samo. Później pisaliśmy, kilka razy mieliśmy się spotkać i nie wychodziło (bo był zmęczony po pracy itp.), nawet gdy napisałam mu, że to on się ma teraz odezwać, już następnego dnia napisał sam z siebie. Mówiłam mu, że nie chce by się mną zabawił i olał, tłumaczył mi, że on też tego nie chce, bo to nie tak ma wyglądać. 
Jak gdzieś wychodzę, zawsze pyta z kim i gdzie, dogryza mi o chłopaków, jeśli takowi są w moim otoczeniu. Nawet był u mnie w święta na obiedzie, przyszedł sam z siebie, po wypiciu piwa, ale przyszedł(moi rodzice już go znali wcześniej, mieszkamy w jednej miejscowości)
Ostatnio też u niego zostałam na noc, sam to zaproponował, mimo, że rano wstawał do pracy. Znów to on mnie pocałował, przytulał, rozmawialiśmy, śmialiśmy się, nad ranem gdy się obudził też się przytulał, ale jak tylko wstał to tak jakby mnie nie było, jakby nic się nie zdarzyło.. Ubrał się i wyszliśmy, on do pracy ja do domu, a na pożegnanie "cześć".
Powiedzcie mi czy dobrze robię angażując się w taką znajomość? Znam swoje uczucia, nie znikneły do tej pory i wiem czego chce, boję się jednak, że on nie traktuje mnie poważnie, a tylko jaką fajną rozrywkę.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Po co u niego zostajesz na noc ? To on ma się starać o Ciebie , nie odwrotnie, a Ty się podkładasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loliik

Może i się podkładam, ale jak zostaje to nic się nie dzieje, zero seksu i tego typu rzeczy.
ehh.. Zostaje bo to szansa by móc spędzić z nim trochę czasu, poczuć jego bliskość i tyle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty powinnaś być poważna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby chciał to juz buscie byli oficjalnie para...a Tuta buziaczki, przytulaski, wspólne spędzanie czasu od miesiaca i nic, żadnych deklaracji ze chce z Toba byc? Czyli nie chce. Pewnie ma taki cel żeby powoli Cie urobic na seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×