Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa

Ile zarabiacie i w jakiej pracy

Polecane posty

Gość piwo z sokiem
5 minut temu, NightVValkerr napisał:

No wiesz, robić dla firmy, a robić samodzielnie to różnica. Ja jestem w stanie poświęcić trochę zysków, by mieć więcej czasu dla siebie, życie jest zbyt krótkie, by całe poświęcić dla kasy.

A gdybym podwoił czas włożony w to, co robię, z pewnością bym wyciągał grubo ponad 10k. Ale po co? Zniechęcę się jedynie, bo i tak nie mam co z kasą robić.

serio nie masz co z kasą robić? nie zarabaisz dużo. nie twierdzę, że mało, ale ... nie podróżujesz, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a jakie programy wykorzystujesz do tego? Trzeba pewnie najpierw sporo zainwestowac? Mój ez mąz sie uczył  robienia stron, nauczył  sie HTML, Java script, PHP mu nie szło. Raz na miesiac moze robił jakas strone za grosze, ale mu to chyba nie sżło, nie wiem, nic nie potrafił zarobic, miał swoje trzy które prowadził hobbystycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość piwo z sokiem napisał:

serio nie masz co z kasą robić? nie zarabaisz dużo. nie twierdzę, że mało, ale ... nie podróżujesz, czy jak?

Teoretycznie to zbieram teraz na kupno domu, za pół roku będzie mnie stać, ale potem nie wiem co dalej. Może zacznę podróżować. To jest dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

a jakie programy wykorzystujesz do tego? Trzeba pewnie najpierw sporo zainwestowac? Mój ez mąz sie uczył  robienia stron, nauczył  sie HTML, Java script, PHP mu nie szło. Raz na miesiac moze robił jakas strone za grosze, ale mu to chyba nie sżło, nie wiem, nic nie potrafił zarobic, miał swoje trzy które prowadził hobbystycznie

Moje technologie, których obecnie używam to platforma .NET, mssql, html5, css, javascript. Dawniej używałem mysql i php i budowałem strony na xamppie ale przerzuciłem się na inną technologię. 
Nie używam dużo programów. Głównie notepad++ i Visual Studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 Nightwalker, a nauczyłes sie tego sam, czy masz jakie studia, kursy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
55 minut temu, Gość piwo z sokiem napisał:

serio nie masz co z kasą robić? nie zarabaisz dużo. nie twierdzę, że mało, ale ... nie podróżujesz, czy jak?

nie rób sobie jaj, zarabia duzo. Moim zdaniem dobrze robi ze ma odskocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczka po studiach

1/2 etatu ogrodnik na prywatnej posesji - 2.300, pracuję tu już 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

 Nightwalker, a nauczyłes sie tego sam, czy masz jakie studia, kursy?

100% na własną rękę, zacząłem od Zelenta, potem chwyciłem po anglojęzyczne źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz iść na studia, to proszę bardzo, może nie będą w 100% pomocne, ale przynajmniej ogarniesz jakie są dostępne technologie. Moim zdaniem to i tak trzeba samemu popróbować wszystkiego po kolei, wybrać konkretną drogę i się wszystkiego uczyć na własną rękę. Żaden kurs czy studia nie wepchną wiedzy, której człowiek się nie nauczy sam. Sam na początku próbowałem najpierw robić czysto logiczne rzeczy, potem bawiłem się silnikami graficznymi, ale jednak zostałem przy tworzeniu stron, bo osobiście lubię mieć widoczne efekty tego, nad czym pracuję.

Może i to będzie teraz wyglądać jak chwalenie się, ale ja ucząc się na własną rękę już mam "własny biznes", podczas gdy mój świeżo po studiach znajomy zaczyna dopiero jako junior developer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a te strony robisz tez za granice czy tylko w kraju? Bo słyszałam, ze sa takie portale typu freelancer, ale tam jest ogromna konkurencja, Hindusi robia b tanio, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jeszcze jak mogłbys polecic które zagraniczne zródła  sa fajne? Moze sie spóbuje pouczyc. Pewnie nic z tego nie bedzie, ale wiedza nie boli, he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja działam w zupełnie innej branży ale dobrze mi sie wiedzie, po kursie kosmetycznym w szkole New Nails otworzyła własny salon kosmetyczny bardzo lubię to co robię mam stałe klientki wiec wiedzie mi sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgeretg

DBA w korpo, praca 35h tygodniowo, 7 tygodni urlopu.

Ok 3000 € miesiecznie plus ewentualne nadgodziny platne dodatkowo (rzadko)

Szalu nie ma ale praca spokojna i bez stresu 🙂 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×