Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jusia8428

Wyprawka dla dziecka urodzonego latem. Pomocy!

Polecane posty

Gość Gosia

Przede wszystkim body z krótkim rękawem bawełniane, do tego jakieś bluzki z długim zapinane się przydadzą w razie ochodzenia lub do na rzucenia na spacer. Można kupić kilka body z dlugim rękawem jakieś spodnie i pajace np do spania w chłodniejsze noce. Cieniutkie czapeczki i jakiś lekki kocyk lub pieluchy flanelowe do okrycia w wózku. Ja rodziłam w czasie największych upałów w 2018 roku i pierwsze 2 tygodnie synek był ubrany w body z krótkim rękawem i skarpetki (mówili że dziecko musi mieć skarpetki i sluchalismy chociaż z perspektywy czasu uważam że czasem mogliśmy sobie to darować). Prawie wszystko kupiłam na rozmiar 62 a synek miał w dniu porodu 59 cm więc koniec końców i tak wszystko z długim rękawem przydało nam się pod koniec sierpnia i we wrześniu. Nie kupiliśmy nic 'cieplego' bo dzisiaj w każdej chwili można wszystko dokupić i dobrze zrobiliśmy bo stracilibyśmy tylko pieniądze. A Ty sama już musisz stwierdzić czy kupisz na zaś coś cieplejsze bo w sumie latem w Polsce może być i 30 i 15 stopni ale moim zdaniem jak już to tylko 1 sztukę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×