Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 930023

Poszłybyście do łóżka z facetem, który

Polecane posty

Gość 930023

mówi przy was że lubi  kobiety, albo mowi o jakiejs swojej ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 930023

i jeszcze dodam,ze z jego strony nie ma zadnych komplementow w ogole nie jest wylewny, na plus tylko tyle ze zawsze ma czas i okazuje sympatie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio?

Poleciałby na kopach tylko świst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrovafire

Ale co mówi o tej eks? I co masz na mysli mówiąc, że mówi, że lubi kobiety? Podkreśla swoją orientację, czy na zasadzie "lubię je zaliczać"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obatel
20 minut temu, petrovafire napisał:

Ale co mówi o tej eks? I co masz na mysli mówiąc, że mówi, że lubi kobiety? Podkreśla swoją orientację, czy na zasadzie "lubię je zaliczać"? 

Może lubi jak dobiety pieszczą mu ustami odbyt. Tak wiesz, mle mle mle języczkiem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrovafire
17 minut temu, Gość Obatel napisał:

Może lubi jak dobiety pieszczą mu ustami odbyt. Tak wiesz, mle mle mle języczkiem 😄 

Ty i to Twoje mle mle mle 😂😂😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz kto

Popieściłabym mu odbyt kijem z drzazgami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 930023

Nawiązuje do ex, na zasadzie: ja coś zrobię a on wspomina ją że ona zrobiła podobnie, czasami sam od siebie mówi o niej czy innych dziewczynach; nie to, że się zachwyca ale mówi o podobieństwach.

Albo mowi do mnie, że lubi dziewczyny i lubi na nie patrzeć, a najlepsze widoki są na plaży i żebyśmy tam pojechali:classic_cool::classic_dry:

Kilka razy powiedział mi że jestem piekna, ale nic ponadto, jak ze mna rozmawia to jak z kumpelą,nawet o seksie mówi: wyrucham Cie:classic_cool: nie jakos delikatniej tylko w ten sposób

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 930023

Nawiązuje do ex, na zasadzie: ja coś zrobię a on wspomina ją że ona zrobiła podobnie, czasami sam od siebie mówi o niej czy innych dziewczynach; nie to, że się zachwyca ale mówi o podobieństwach.

Albo mowi do mnie, że lubi dziewczyny i lubi na nie patrzeć, a najlepsze widoki są na plaży i żebyśmy tam pojechali:classic_cool::classic_dry:

Kilka razy powiedział mi że jestem piekna, ale nic ponadto, jak ze mna rozmawia to jak z kumpelą,nawet o seksie mówi: wyrucham Cie:classic_cool: nie jakos delikatniej tylko w ten sposób

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×