Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POpieramy strajk oPOzycji

Strajkujemy, nie klasyfikujemy! – ogłaszają nauczyciele w Łodzi, Poznaniu czy Wrocławiu.

Polecane posty

Gość POpieramy strajk oPOzycji

Łódź ,Wrocław i POznań to miasta gdzie zawsze w wyborach wygrywa PO ,a więc bardzo dobrze niech dzieci tych ...ych wyborców nie zdadzą tam matur i niech taki strajk POwtarza się tam co roku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwykle miesiąc lipiec jest  gorący i upalny,  czas wakacji i odpoczynku dla dzieci , młodzieży oraz nauczycieli ale w tym roku nauczyciele z jasnych i oczywistych powodów spędzą urlopy i wakacje w szkołach 

szorując podłogi i powierzchnie płaskie za pomocą mopa, wody i mydła,  w kiblach się pozabijają o błysk sracza, 

własne wiadra przyniosą i środki czystości , osiem godzin pracy dziennie i szorowanie , pranie , odkurzanie 

aby tylko trochę forsy zarobić na marmoladę do chleba !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem sklasyfikowana i nikomu nie życzę braku zdawania matury z powodu strajku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Czas na pozwy o utratę rocznego dochodu przez uczniów z powodu opóźnienia rozpoczęcia pracy. Pozwy przeciwko ZNP i całej komuszej "elicie" szkolnej. Pseudo nauczyciele - anarchiści natychmiastowe zwolnienia z pracy. Nie ma ludzi nie zastąpionych. Można strajkować ale nie krzywdzić dzieci.Resztki szacunku straciłam dla tej grupy zawodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semi

Jestem z Poznania i w niektorych szkolach dawno zakonczyli strajk, wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozwy - pozwami a prawnicy nadal śpią i nic z własnej inicjatywy nie chcą zaproponować prawnie aby pozwy przesyłać do Prokuratury 

a powinni prawnicy pomóc i podać Art. prawne z KK lub KC 

aby nauczycielom prawnie dowalić !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Lewak

Jestem niegroźnym oszołomem, nie zwracajcie na mnie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×