Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprzedajne K

Czy jest tu kobieta której nie można kupić za żadną kase??

Polecane posty

Gość sprzedajne K

czy to tylko kwestia sumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknym za nadobne

Nie,tu wszystkie to koorfy szmaty i materialistki..w dodatku lecące na bad boyów i gardzace porządnymi prawiczkami...każda da dooopy za miskę zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Was za dopłatą by zwykłą Grażyna patykiem nie tknela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siła odwaga honor uczciwos

Mnie się nie da przekonać żadną sumą,po pierwsze chce być sama,po drugie na pierwszym miejscu stawiam wygląd idący w parze z konkretnymi cechami osobowości,jeśli facet ich nie posiada nie jest dla mnie atrakcyjny nawet gdyby był milionerem...to samo gdyby gość mnie mocno skrzywdził a potem robił podchody żeby być ze mną...szkoda zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palec do palca

Nie da się, żadne opcje nie wchodzą w te brudna grę. Zwyczajnie nie  da się i . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

Pewnie że nie można. Wolałabym popełnić samo.bójstwo niż się tak poniżyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To się w głowie nie meści że żadna się nie przyznaje, jednak myślę że to kamuflaż😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

To się mylisz. Pewnie sam masz wiele na sumieniu i dlatego tak łatwo pomawiasz i oczerniasz innych. Na to są paragrafy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goość

A gdyby wam zaproponować dziesięć milionów dolarów za jedną noc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

Udław się swoimi milionami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Ja mysle ze to wszystko takie pieprzenie babci w bambosz. Za 10mln S za noc kazdy by sie zgodzil, kto mialby np. ukochana osobe chora na raka i brak pieniedzy na leczenie. I na dodatek sadze, ze to nic zlego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
42 minuty temu, Gość oczywiscie napisał:

To się mylisz. Pewnie sam masz wiele na sumieniu i dlatego tak łatwo pomawiasz i oczerniasz innych. Na to są paragrafy.  

Ten paragraw to wsadz sobie miedzy ksiazki!!!! Fakty mowia same za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Ann napisał:

Ja mysle ze to wszystko takie pieprzenie babci w bambosz. Za 10mln S za noc kazdy by sie zgodzil, kto mialby np. ukochana osobe chora na raka i brak pieniedzy na leczenie. I na dodatek sadze, ze to nic zlego.

 

Ale on kochaja miloscia wierna i lojalna i nawet gdyby miala puszki zbierac albo zebrac to nieeee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ten paragraw to wsadz sobie miedzy ksiazki!!!! 

Spoko, mam dobrego prawnika. Pieniądze to ty zapłacisz, ale jako odszkodowanie. 

ParagraF niedouku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda

Ja pieniądze mam a szczescia, którego tak pragne.... brak 😕

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zapewne sugerujesz sie zdjeciami z insta, czy jakimis internetowymi historyjkami. Przykre, ze obraz rzeczywistosci budujesz na bazie wirtualnego swiata. Zapewne, nie tylko Ty, gdyz masa mlodszych i starszych kobiet tez mogla uwierzyc, ze jedyne co mozemy sobie dac to uroda i kasa. Rozejrzyj sie w okol... Nie widze wsrod znajomych przypadkow, w ktorych kobiety lacza sie z mezczyznami tylko i wylacznie ze wzgledu na kase. Chyba wiekszosc kobiet postawi na wzajemna milosc, szacunek, wsparcie i lojalnosc. Bo powiedz, co mi z tych Twoich milionow, skoro w glebi serca bede Cie nienawidzic? Nie chcialabym byc zdradzana, pomiatana, nie szanowna, nie kochana... Zadne pieniadze nie beda rekompensata, nie dadza mi wowczas szczescia. Dodatkowo, uroda i pieniadze maja jedna ceche- dzis sa, jutro moze ich nie byc, bo zycie jest przewrotne. Dla mnie, poza zadbanym wygladem (uwazaj, bo nie chodzi o to bys byl modelem, a zebys byl zdrowy i wzbudzal we mnie fizyczny poped) liczy sie to, jak sie przy Tobie czuje. Kasa moze byc milym dodatkiem, bonusem do osoby, ale nie jest koniecznoscia. Bylabym hipokrytka mowiac, ze bylabym szczesliwa z bezrobotnym pijakiem, nie daj bog agresywnym. Prawdopodobnie wszyscy, jako ludzie, mamy taka sama potrzebe- kochac i byc kochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie leciałam na kasę. Może wynika to z tego, że jakoś nigdy bieda mi nie doskwierała. Ale, co znaczy "za żadną kasę"? Gdybyś zaproponował bańkę za seks, to o ile nie jesteś jakoś masakrycznie odpychający - zrobiłabym to. Nie dlatego, że lece na kasę a dlatego, że te pieniądze mogłabym przekazać komuś kto ich naprawdę potrzebuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czy jest tu kobieta której nie można kupić za żadną kase??"

A Ty? Za ile dałbyś się zerżnać facetowi?

Ale bądź szczery, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×