Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Llll

Moj kobiecy wytrysk

Polecane posty

Gość Llll

Naleze do kobiet ktore mocno sie mocza podczas seksu. Ostatnio w hotelu jak mi moj facet robil dobrze reka to tak trysnelam ze zalalam pol przescieradla. Wydawac by sie moglo ze mojego faceta bedzie to podniecac. Ale tak nie jest. On sie jakby krepuje. I wcale nie dazy do stosunku  ogolnie mowi ze malo czuje jak jestem taka mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big cock

Mnie to bardzo kręci, spotkajmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana

Serio podnieca Cie to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kurdę, ja bym chciał taką właśnie kobietę. Przecież to można lizać i lizać bez końca takie źródłełko! 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dada

twój facet to oferma, ja bym chyba wył z rozkoszy gdyby dojrzala pani mnie zbrukała swoimi wydzielinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Bez przesady, odsysacz bym ci zamontował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grand

Ktoś tam dobrze powiedział że jesteście chyba źle dobrani. Skoro tak mówi to widocznie naprawdę go to nie kręci. Nie można go też nazywać oferma bo na prawo mieć inne upodobania. Mnie na przykład nic nie jest chyba w stanie bardziej podniecić niż obfity wytrysk z cipki najlepiej prosto na mnie;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby

Co tu jest podniecajacego jak kobieta lejej jak studnia fajnie jak jest dobrze wilgotna i jak ma podobny wytrysk jak my faceci czyli ok. 5ml plynu ale mialem taka kochankę że jak ja dobrze rozpalilem to pol samochodu mi zalala i spodnie zapach nie byl potem za przyjemny więc ja takich lejek nie preferuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×