Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamil7541

Guzek na tarczycy

Polecane posty

Gość Kamil7541

Witam ,

Moja Żona od jakiegoś czasu uskarżała się na pewien dyskomfort podczas przesyłania. Udała się do lekarza rodzinnego ,a ten zlecił badanie USG, które wykazało guzek 3mm  .  Człowiek przeprowadzając badanie uspokoił Żonę i powiedział ,że zmiana należy obserwować i kontrolować. 

Żona ma 28 lat. Zawsze była bardzo szczupła osoba ,a Jej waga oscyluje między 47-50 kg przy wzroście około 1,63 m. Rok temu urodziła pierwsze Dziecko i karmi piersią .  Około 2-3 tygodnie temu odstawiła tabletki antykoncepcyjne. I mniej więcej przez ostatnie kilkanaście dni uskarżała się na brak apetytu, była senna i apatyczna.  W tej chwili ,apetyt wrocil i generalnie czuje sie dobrze, poza przeziebieniem jakie Ja zmogło . 

Proszę Kochani. Powiedzcie mi,czy jest się czego obawiać? Czy to może być rak? W Jej Rodzinie to choróbsko  się nie pojawiłało . Pisze o tym wszystkim ,bo nie wiem czy coś ma znaczenie.  Od kiedy się dowiedziałem,że ma guzek ,cały czas o tym myślę.  Odchodze  od zmysłów i bardzo się martwie, bardzo Ja kocham i nie wyobrażam sobie, żeby mogła stać się jakaś krzywda. 😞  

Dziś oddała do badania krew w celu oznaczenia poziomu TSH I FT4.  Jak będą wyniki to wrócę tu z informacją. 

Pozdrawiam 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×