Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość2

Panowie czy obrazilibyście się na taki żart?

Polecane posty

Gość . P.

Odpisał przyjdę w dresach  w trampkach, ogolony na łysą pałę 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość2 napisał:

Dlaczego chamką? no to mnie zainteresowałeś 😉

 

Niektóre żarty są niesmaczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jol
2 godziny temu, Gość Mądry napisał:

Aż dziw że nikt Ci nie odpisał innego scenariusza możliwego czyli - poprostu nie spodobalas się mu i nie miał zamiaru się spotykać kolejny raz a że napisałaś taki tekst to mógł pod pretekstem kulturalnie zerwać kontakt. 

Widać osoby na kafe są mało inteligentne że nikt Ci tego nie napisal

Mądry dobrze, że Ty jesteś taki inteligentny i wpadłeś na to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widocznie facet nie dla Ciebie, nie przejmuj się i nie pisz już do niego ;-)

a może to był strzał w 10 ;-) i się wystraszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Smerfie madralo- ktoś już to pisał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nie obraziłbym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawciu
4 godziny temu, Gość . P. napisał:

Odpisał przyjdę w dresach  w trampkach, ogolony na łysą pałę 😀

Co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w porzo
6 godzin temu, Gość gość2 napisał:

Umówiłam się z facetem na spotkanie. Na koniec rozmowy napisałam w żartach, że mam nadzieję ze nie jest seryjnym mordercą. On odpisał, że jeśli tak myślę to on odwołuje spotkanie i przestał się odzywać. Napisałam, ze to był żart ale nic nie odpisał? Zgłupiałam, czy to jest powód do obrazy? dodam, że facet ma 40 lat.

może był seryjnym, więc się uraził, uszłaś z życiem, albo na sztywniaka nie zmarnowałaś czasu bo ewidentnie ma inne poczucie humoru niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilo
6 godzin temu, Gość nnnnn napisał:

Ja też się zawsze boję, że trafię na jakiegoś mordercę. 

ty to i własnego cienia się boisz, więc o czym tu mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seri
7 godzin temu, Gość gość2 napisał:

Umówiłam się z facetem na spotkanie. Na koniec rozmowy napisałam w żartach, że mam nadzieję ze nie jest seryjnym mordercą. On odpisał, że jeśli tak myślę to on odwołuje spotkanie i przestał się odzywać. Napisałam, ze to był żart ale nic nie odpisał? Zgłupiałam, czy to jest powód do obrazy? dodam, że facet ma 40 lat.

Ja bym ci odpisał że jestem od lat, ale jak cie polubie to może cie nie przerobie na karme dla psów. Ciekawe co byś pomyślała i czy TY byś nie zerwała randki, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
3 minuty temu, Gość seri napisał:

Ja bym ci odpisał że jestem od lat, ale jak cie polubie to może cie nie przerobie na karme dla psów. Ciekawe co byś pomyślała i czy TY byś nie zerwała randki, haha

Nie, nie zerwalabym randki bo wiem że to tylko żarty. Napisałbym że jeśli już to wolałabym na karmę dla kotów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seri
3 minuty temu, Gość gosc2 napisał:

Nie, nie zerwalabym randki bo wiem że to tylko żarty. Napisałbym że jeśli już to wolałabym na karmę dla kotów 

może być i karma dla kotów, ale wtedy twoje szczątki musiałbym wymieszać z tymi od panny z zeszłego tygodnia, bo koty lubią urozmaiconą karme :) Randka dalej aktualna czy się wycofujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
1 minutę temu, Gość seri napisał:

może być i karma dla kotów, ale wtedy twoje szczątki musiałbym wymieszać z tymi od panny z zeszłego tygodnia, bo koty lubią urozmaiconą karme 🙂 Randka dalej aktualna czy się wycofujesz?

Aktualna. Ugotuj dla nich rosołek. Tylko dobrze przypraw! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki
5 godzin temu, Gość Mądry napisał:

Aż dziw że nikt Ci nie odpisał innego scenariusza możliwego czyli - poprostu nie spodobalas się mu i nie miał zamiaru się spotykać kolejny raz a że napisałaś taki tekst to mógł pod pretekstem kulturalnie zerwać kontakt. 

Widać osoby na kafe są mało inteligentne że nikt Ci tego nie napisal

w końcu głos rozsądku na 100% masz racje, a wiesz czemu to wiem?? 

to samo palnęłam, tzn Umówiłam się z facetem na spotkanie. to miało być nasze drugie spotkanie, ledwo się znaliśmy..Gadaliśmy 1 godzine przez telefon i na koniec rozmowy telefonicznej palnęłam w żartach, że mam nadzieję ze nie jest seryjnym mordercą.. on strzelił focha odwołał spotkanie. Kontakt się urwał na miesiąc.. Potem przez przypadek wpadliśmy na siebie i on zaczął pierwszy rozmowę, więc się go pytam czy nie jest dalej zły za ten żart, bo głupio wyszło itp. a on mówi tak: "nie miałem zamiaru się spotykać z tobą kolejny raz a że fajnie się gadało przez telefon, ton nie wiedziałem jak ci to powiedzieć i dałaś mi pretekst,żeby kulturalnie zerwać kontakt. 

to był Michał a ten Twój jak ma na imie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seri
52 minuty temu, Gość gosc2 napisał:

Aktualna. Ugotuj dla nich rosołek. Tylko dobrze przypraw! 

przyprawy robie z gałek oczu, mam kilkanaście par w zamrażalce. Randka aktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
59 minut temu, Gość seri napisał:

przyprawy robie z gałek oczu, mam kilkanaście par w zamrażalce. Randka aktualna?

Przyjdź a się przekonasz 😉 wybierz tylko te w odcieniu zielonego. Reszta może nie smakować kotkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W smsach łatwo i nieporozumienia. Mogłaś mu odpisać, że oczywiście żartowałaś i przepraszasz jeśli go jakoś obraziłaś.

Może gość uznał, że piszesz pół żartem pół serio i mu nie ufasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Choć w sumie to na prawdę zainteresowany facet raczej by się o takie coś nie obraził, jednak niektórzy faceci są przeczuleni na swoim punkcie i łatwo ich urazić byle głupotą. Dlatego trzeba było opdisać np. " przepraszam, oczywiście to był tylko głupi żart. Mam nadzieję, ze się nie obraziłeś". I te proste słowa mogłyby uratowac sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Być może był to pretekst, jednak niektórzy faceci są obrażalscy. Mój np. obraził się na zart " ale ty głupi jesteś", kiedy się wygłupialiśmy. Powiedział, że niektórzy go akceptują takim jakim jest, a jesli komus sie nie podoba to trudno.

Inny facet najpierw mnie gdzieś zaprosił, a później był zły, że nie mogłam przyjśc i już więcej nie chciał się umowic, a się mu spodobałam bo sam mnie podrywał.

Także z niektorymi łatwo uważać bo mają wrazliwe ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

*lepiej uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Choć w sumie to na prawdę zainteresowany facet raczej by się o takie coś nie obraził, jednak niektórzy faceci są przeczuleni na swoim punkcie i łatwo ich urazić byle głupotą. Dlatego trzeba było opdisać np. " przepraszam, oczywiście to był tylko głupi żart. Mam nadzieję, ze się nie obraziłeś". I te proste słowa mogłyby uratowac sytuację

Napisałam że przepraszam za głupi i nieprzemyślany żart. Odpisał że odezwie się po niedzieli... Więc raczej już się nie odezwie. Może faktycznie to był tylko pretekst. Tylko po cholere się odzywa i proponuję spotkanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W ogóle lepiej takie żarty celujące w faceta zostawić na bliższą znajomosc, kiedy bedziemy wiedzialy jaki ma charakter. 

A juz w ogóle zakazane sa zarty z jego przyrodzenia, meskości, zaradnosci itd. bo to jakby go wykastrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc2 napisał:

Napisałam że przepraszam za głupi i nieprzemyślany żart. Odpisał że odezwie się po niedzieli... Więc raczej już się nie odezwie. Może faktycznie to był tylko pretekst. Tylko po cholere się odzywa i proponuję spotkanie 

To może sama sprobuj sie odezwać piszac zwykłe " hej, co u Ciebie?".

Już sie wiecej nie tlumacz i nie przepraszaj, ale raz mozesz sprobować, jeśli nie odpisze, to trudno i tak juz nic nie tracisz. Ale nie narzucaj sie, napisz tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×