Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia

Lubicie to?

Polecane posty

Gość Asia

Lubicie seks do tyłu? Mój facet powiedział mi, że ta pozycja bardzo potęguje jego doznania. Też to polubiłam. Na początku miałam opory, bo mam dość dużą pupę i nie wiedziałam czy mu sie to spodoba. Ostatnio powiedział mi, że nieważne jak to robimy i tak jest super. Ze względu na odległość widzimy sie tylko w weekendy i naprawdę często to robimy, czasem 3 razy dziennie. Czy też tak mieliście, gdy zaczęliscie sie kochać ze swoimi partnerami? Jesteśmy razem od roku, a seks uprawiamy od 3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macius
4 minuty temu, Gość Asia napisał:

Lubicie seks do tyłu? Mój facet powiedział mi, że ta pozycja bardzo potęguje jego doznania. Też to polubiłam. Na początku miałam opory, bo mam dość dużą pupę i nie wiedziałam czy mu sie to spodoba. Ostatnio powiedział mi, że nieważne jak to robimy i tak jest super. Ze względu na odległość widzimy sie tylko w weekendy i naprawdę często to robimy, czasem 3 razy dziennie. Czy też tak mieliście, gdy zaczęliscie sie kochać ze swoimi partnerami? Jesteśmy razem od roku, a seks uprawiamy od 3 miesięcy.

lepsza duza niz chuda i mala jak u 5 latki , trzęsacy tylek podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to do tej pory tylko na misjonarza bylo'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
Przed chwilą, Gość gość napisał:

to do tej pory tylko na misjonarza bylo'?

Nigdzie nie napisałam, że dopiero spróbowaliśmy od tyłu. Zaczęliśmy jakieś 1,5 miesiąca temu. To był mój pierwszy raz więc musiałam się "dopasować" do niego. Na szczęście nic mnie nie bolało, ale czułam lekki dyskomfort, zwłaszcza jak wchodził. A teraz uwielbiam moment kiedy we mnie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Asia napisał:

Nigdzie nie napisałam, że dopiero spróbowaliśmy od tyłu. Zaczęliśmy jakieś 1,5 miesiąca temu. To był mój pierwszy raz więc musiałam się "dopasować" do niego. Na szczęście nic mnie nie bolało, ale czułam lekki dyskomfort, zwłaszcza jak wchodził. A teraz uwielbiam moment kiedy we mnie wchodzi

to fajnie xD chyba jestes bardzo mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
5 minut temu, Gość Gość napisał:

to fajnie xD chyba jestes bardzo mloda

Nie czuję się staro ale mam 26 lat. Chciałam poczekać na kogoś kogo będę kochać i kto będzie mnie darzył takim samym uczuciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Asia napisał:

Nie czuję się staro ale mam 26 lat. Chciałam poczekać na kogoś kogo będę kochać i kto będzie mnie darzył takim samym uczuciem 😉

to tez fajnie a samozaspokajasz sie w tesknocie za chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

to tez fajnie a samozaspokajasz sie w tesknocie za chłopakiem?

Tak. Ostatnio mi mówił, że możemy o tym popisać bo mu się przykrzy za tym :P  Akurat oboje często mamy na to ochotę, więc w tygodniu też mnie najdzie ochota. Mówi, że mu się nawet lepiej pracuje jak sobie pomyśli jak sobie robimy dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

do utorki 

idź świnio na erotyke! 

nie rozrozniasz uczuć od fizyczności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Świnio? No nie oddzielam uczuć od seksu bo dla mnie w innym przypadku fizyczność sie nie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jest dział uczuciowy, a nie erotyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To jest dział uczuciowy, a nie erotyczny.

Wchodzisz, widzisz temat który cie nie interesuje i wychodzisz. Zobacz jakie to proste. I obywa się bez pisania komentarzy i zapychania wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

taka myśli tylko dupskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pomyliła działy i jeszcze krzyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×