Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alfonso Del pierdo

pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość Alfonso Del pierdo

Pytanie do kobiet, czy wy wogle posiadacie jakieś pasje? jakieś hobby? czy cokolwiek co nie jest związane z waszym wyglądem, wymaganiami względem facetów, spotkaniami towarzyskimi? Co wy KOBIETY macie nam Książętom z bajek na białym rumaku do zaoferowania? prócz siebie ( czytaj seks )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaha

24 kobiet jednak nie ma żadnej pasji i hobby XD nawet pewnie nie znają tego słowa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakajababa

Moją pasją jest gotowanie, pieczenie i uprawa bylin :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moją pasją są sporty motorowe (motocross, enduro, quadcross) oraz genetyka i genomika. Mniejsze pasje, bardziej hobby od czasu do czasu to amatorska fotografia i nauka języków. Lubię też tematykę typowo urodową, najbardziej o pielęgnacji włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka

A ja dużo czytam, lubię biografie i literaturę faktu. Chętnie oglądam filmy, szczególnie obyczajowe i dramaty psychologiczne, regularnie chodzę do teatru. I ubolewam, że tak trudno spotkać faceta, z którym  można porozmawiać na temat filmu, literatury czy teatru, większość ogląda co najwyżej wiadomości, a z  filmów najczęściej te  typu "zabili i go i uciekł", a potem a w towarzystwie ma do opowiedzenia jedynie kawały o blondynkach i dumnie wygłasza  stereotypy o kobietach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2

A moja pasja są biegi runmageddon i chodzenie po górach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×