Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość metody

Ile nieudanych prób samobójczych mieliście?

Polecane posty

Gość metody

i jakie metody zawiodły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zero a czemu pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metody

chce zobaczyć co kto póbował i co nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadnej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A wyp...daj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Życie jest piękne a najlepsze jest osiąganie pozytywnych celów to daje dowartosciowanie. Czemu o to pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

czlowieku jezelu masz problemy to bardzo prosze porozmawiaj z psychologiem.zadzwon na infolinie.lub poszukaj jakiegos zgromadzenia lub zgromadzenia w kosciele. poszukaj gdzie odbedzie sie np msza o uzdrowienie. Szukaj i niech Ciebie nie zraza to.ze czasrm bedziesz musial szukac bo nie zaesze od razu znajduje sie dobrych ludzi.najwazniejsze to otworzyc sie a nie zamykac w sobie i zyc z problemem. mi kiedys bardzo pomogla spowiedz trafilam na cudownego ksiedza ktory wskazal grupe mlodych ludzi ktorzy bylu w grupie charyzmatycznej i po mszy o uzdrowienie uwolnilam sie od zalu pustki i nieszczescia .Trzeba szukac ! Ludzi pomocnych jest pelno tylko trzeba zadac sobie ten trud i poszukac chociazby w internecie.Trzymaj sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek

nie wiem czy jestes wierzacy.,ale poszukaj na you tobe niesamowitego mlodego ksiedza ktory byl kiedys karateka i mial kilka czarnych pasow.Jest niesamowity.mowi bardzo dobrzr.posxukaj np.rekolekcje. ks. Dominik Chmielewski.

Zycie jestpiekne.nie marnuj je. pamietaj,ze zawsze kiedys wreszcie bedzie lepiej.zawsze tak jest.trzeba tylko otworzyc sie na dobrych ludzi ich jest duzo tylko trzeba szukac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skorzystaj autorze tego postu z rozmowy z psychologiem i psychiatra oraz uczęszczaj na msze o uzdrowienie i uwolnienie. Zacznij czytać Pismo Święte i wsłuchaj sie w to co tam pisze o Panu Jezusie . Polecam też Odnowe w Duchu Świętym. Posłuchaj tego co mówi Ania i nie zamykaj sie w sobie. Potrzebujesz przyjaciół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z 10 chyba było...

Chlałam dużo wszystkiego, kilka razy popijałam dużo psychotropów dużą ilością alkoholu i rano tylko rzygałam i łeb mnie ...lał. Wlazłam pod auto ale auto zahamowało w ostatniej chwili i tylko lekko mnie drasnęło. Chciałam skakać, ale mnie trzymali siłą żebym tego nie robiła. Pod pociąg chciałam się ...nąć ale jakiś typek mnie odciągnął i chciał na psy dzwonić. Wstrzyknęłam sobie wódę, to też przeżyłam. Jestem jakimś ...ym karaluchem chyba. Ale psychicznie ...owo. Przestałam chlać jak zaszłam w ciążę, dziecko dużo zmieniło ale jednak nie jest w stanie zapełnić jakiejs takiej pustki wewnętrznej i mojego jebnięcia zmienić. Dalej mi się nie chce żyć ale muszę bo mam dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

miałem przygotowany kabel i klamke, nie zrobilem tego ze strachu. Ciesze się chociaż wtedy naprawdę chciałem umrzec przez kobiete. Teraz poznalem inna jeszcze fajniejsza, chociaż kilka spraw musze jeszcze zmienić w swoim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
42 minuty temu, Gość anka napisał:

czlowieku jezelu masz problemy to bardzo prosze porozmawiaj z psychologiem.zadzwon na infolinie.lub poszukaj jakiegos zgromadzenia lub zgromadzenia w kosciele. poszukaj gdzie odbedzie sie np msza o uzdrowienie. Szukaj i niech Ciebie nie zraza to.ze czasrm bedziesz musial szukac bo nie zaesze od razu znajduje sie dobrych ludzi.najwazniejsze to otworzyc sie a nie zamykac w sobie i zyc z problemem. mi kiedys bardzo pomogla spowiedz trafilam na cudownego ksiedza ktory wskazal grupe mlodych ludzi ktorzy bylu w grupie charyzmatycznej i po mszy o uzdrowienie uwolnilam sie od zalu pustki i nieszczescia .Trzeba szukac ! Ludzi pomocnych jest pelno tylko trzeba zadac sobie ten trud i poszukac chociazby w internecie.Trzymaj sie !!!

wiesz co mi powiedzieli na infolinii wtedy co chciałem się zabić? Jakas kobieta powiedziala oschł glosem, że co z tego, że ona mi nie pomoze skoro chce to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

O pod pociąg tez chcialem szedlem nawet wzdluz torów ale ucieklem. bylem tez na moscie nad wisla i chcialem skoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

wiesz co mi powiedzieli na infolinii wtedy co chciałem się zabić? Jakas kobieta powiedziala oschł glosem, że co z tego, że ona mi nie pomoze skoro chce to zrobić

napisalam próbuj szukać...wiadomo od razu nie znajdziesz ludzi ktorzy pomogą chyba ze masz takie szczescie ze znajdziesz od razu.Infolinia zawiodla, sa tez inne infolinie....a jeszcze w duzym miescie jest lepiej znalesc ludzi.ktos na forum napisal nie piszcie o Bogu, ale wlasnie to Bog prostuje wszystko.znajduje sie sens zycia.dobrych ludzi.Dowiedz sie gdzie jest Odnowa w Duchu Swietym w Twoim miescie lub wiosce tam mlodzi ludzie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Posłuchajcie Ani ona dobrze mówi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się wygłupiać. Pieprzeni atencjusze. Idzcie na terapię i nie obrażajcie ludziom którym na prawdę źle. Bo tacy nie mają prób samobójczych, tylko otwierają sobie tętnice albo skaczą od pociąg.

Nie wstyd wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
4 godziny temu, Piaskun napisał:

Przestańcie się wygłupiać. Pieprzeni atencjusze. Idzcie na terapię i nie obrażajcie ludziom którym na prawdę źle. Bo tacy nie mają prób samobójczych, tylko otwierają sobie tętnice albo skaczą od pociąg.

Nie wstyd wam?

wlasnie tak jest otwieraja sobie zyly i koncza ze soba nie maja z nikąd pomocy. na terapie czeka sie w nsjlepszym razie 2 tygodnie. potrzebny im dobry psycholog psychiatra.Ale posty byly po to aby do tego czasu chocia sprobowali wyjsc ze swoim ogromnym problemem do ludzi.wyjscie na ilice nic nie da, chyba ze ma sie szczescie ze 1 napotkana osoba znajdzie czas i zaprowadzi np.do kosciola.tam sa mlodzi ludzie ktorych wskarze ksiadz.do czasu terminu terapu taka obecnosc mlodych zaangazowanych ludzi bardzo duzo daje.

depresja mysli samobojcze to stan psychiki i jakiegosnieszczescia.dlatego tak wazne jest modlitwa o uzdrowienie uwolnienied. inni tutaj na forum mieli racje.

ktos wola i ten krzyk rozpaczy trzeba uslyszec.

czytaja to takze teraz czy pozniej w przyszlosci navyum forum inni i moze kiedys to im pomoze wyjsc z tego.

psycholog terapia psychiatra a do czasu terminu wizyty u nich poszukanie- Odnowa w Duchu Swietym w kazdym miescie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555

ja mialem 18 udanych prób 🧟‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xurd

to jak 2 koty po 9 żyć każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anki

czy Odnowa w Duchu Świętym jest tylko dla ludzi młodych ,czy starsi też mogą tam się odnaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Piaskun napisał:

Przestańcie się wygłupiać. Pieprzeni atencjusze. Idzcie na terapię i nie obrażajcie ludziom którym na prawdę źle. Bo tacy nie mają prób samobójczych, tylko otwierają sobie tętnice albo skaczą od pociąg.

Nie wstyd wam?

Nie obrażajcie ludziom?

Ty z Podlasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też często nie widzę sensu życia same porażki ale mimo wszystko nigdy nie myślałem o samobójstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie obrażajcie ludziom?

Ty z Podlasia?

Nie. Piszę z  Chin. A przynajmniej ichniego telefonu i ichniej auto-korekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W życiu raz jest dobrze a raz zle i trzeba żyć i dawać rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie obrażajcie ludziom?

Ty z Podlasia?

Co masz do Podlasia cio to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Piaskun napisał:

Nie. Piszę z  Chin. A przynajmniej ichniego telefonu i ichniej auto-korekty.

Podetnij se żyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Podetnij se żyły

Jakbym miał ochotę że sobą skończyć na szybko tu bym otworzył tętnicę, partaczu - atencjuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Piaskun napisał:

Jakbym miał ochotę że sobą skończyć na szybko tu bym otworzył tętnicę, partaczu - atencjuszu.

Powinieneś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×